1. 1.
  doktor.

  http://www.ybu.edu.tr/sgokhan/

  yusuf yerkel'e 7 gün iş göremezlik raporu veren doktor.

  hipokrat görse gurur duyardı !!

  http://www.radikal.com.tr...rkele_7_gun_rapor-1192394

  http://www.radikal.com.tr...unden_rapor_almis-1192799

  türkiye acil tıp derneği IX. dönem yönetim kurulu üyesiymiş.

  http://www.tatd.org.tr/4/...yi-kutlariz/#.U3nY7_l_vBy
  5 -1 ... recruit
 2. 2.
  Yerkel denilen şahsa o malum raporu veren beyaz önlüklü. tekmeci vatandaş muayenede, sağ dizindeki ağrı ve şişliğin düşme nedeniyle oluştuğunu söylemiş. Sağ dizinin filmi çekildikten sonra Yerkel’e yedi gün iş göremezlik raporu verilmiş. Yerel’in sağlık raporunda şu tespitler yer almış: “Sağ dizde yaklaşık 10x10 cm. ödem (sişlik), ekimoz (kızarıklık) ve yumuşak doku şişliği, sol omuz ve göğüs ön yüzde ekimoz ve yumuşak doku şişliği mevcuttur. Extremite (kol ve bacak) hareketlerinde hassasiyet ve yürümede güçlük mevcut olup hastada yaygın yumuşak doku travması mevcuttur. Hastaya 7 gün iş göremezlik raporu verilmiştir.”

  TTB Genel Sekreteri Bayazıt ilhan, Ankara Tabip Odası’nın disiplin soruşturması yürüteceğini, Şervan Gökhan’ın sahte rapor vermekten 15 günden 6 aya kadar uzanan meslekten men cezasıyla sorgulanacağını açıkladı. Ankara Tabip Odası’nın verdiği cezaya hekimin itiraz etmesi halinde konunun Türk Tabipleri Birliği Yüksek Onur Kurulu tarafından değerlendirileceğini belirten ilhan, onur kurulunun da meslekten men cezası vermesi halinde hekimin, idare Mahkemesi’ne itiraz hakkı bulunduğunu anımsattı. Soruşturmanın hastanenin bilgi belgeleri vermesi halinde çok kısa sürede sonuçlanacağını belirten ilhan, bazen hastanelerin bilgi belgeleri vermeye geciktirebildiğine dikkat çekti.
  1 ... crossd
 3. 3.
  bu zat bu topraklarda hala doktorluk-hekimlik yapıyorsa bu topraklar lanetten kurtulamaz.

  yüreği yaralı madenciyi düştüğü toprakta tekmeleyen ve işçiye dava açmak için birde iş görmezlik ve yaralanma raporu alan devletin bürokratı yusuf yerkel'e rapor veren hekim.

  modern bir ülkede bu canlı türüne hekimlik yaptırmazlar.

  ne yazık ki vede maalesef bu canlı türü ( nefes alıyormuş) ödüllerle taltif edilirken son hali bir üniversitede bölüm başkanı olmuş ve üstüne üstlük hekim olacak öğrenci yetiştiriyormuş.

  aferin.
  4 ... baris hemen simdi