1. ?.
  kadinlarin seriat sisteminde insan yerine konulmamasi. sanki kotu biriymis gibi kapanmasi erkeginin arkasinda boynu egik yurumesi bunlardan bazilaridir. gozlerinde beni kurtarin gibi bir ifade vardir.
  4 -4 ... scurtel
 2. ?.
  (bkz: seriatcı yazarlar)***
  1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 3. ?.
  bir evde 4 ortak çalisabilcekleri sistem. sefil olmaz rahatlarlar.
  1 -1 ... dydyma
 4. ?.
  (bkz: burka)
  ... antuza
 5. ?.
  şeriat derken birilerinin bize öğrettiğinden mi yoksa allahın şeriatı mı diye sorma isteğini bünyeye salan cümledir. zira şeriat aslen; allahın kurallarına göre yaşamak, hayatı dini vecibelerini eksizsiz tam bir mümin olarak geçirmek demektir. olay burda patlak veriyor; müslümanlık dininde kadın narin bir çiçek kadar korunur ki içinde sefaletin s sine yer yoktur. dört kadın olayı; kocası savaşta ölen, bakacak kimsesi olmayan, kurda kuşa yem olmasın diye başkalarıyla evlendirilmesi gereken kadınların eşi olan bir erkeğe verilmesi durumudur. daha kadın hakları denilen saçma oluşum yokken kuran ı kerim in içinde kadınlara saygı duyun tarzı ayetler geçmekteydi. insanları sınıflandırmanın en uç noktası, karşıt taraflar yaratma sevdalısı bünyelerin çıkarması olan kadın haklarından kat be kat safahat içinde anlatılmıştır kadının değeri. bu yüzden; kulaktan dolma, boş öğretilmiş şeriatla, kelimenin tam manası olan allahın dinini yaşamayı karıştırmayalım.

  (bkz: nisa)
  7 -7 ... cernonil
 6. ?.
  daha kadin haklari yokken kadini erkek etkilenmesin diye orten onlari noksan yaratiklar diye tanimlayan direk olarak kadinlarla konusmayan cogu ayetin sadece erkeklerle konustugu ve kadinlariniza anlatin gibi ifadelerin bulundugu kadin haklarini oldugu cografyada yukari degil daha asagi cekmis ve bunun gibi bircok insan haklarina ve bircok devletin anayasisina aykiri seyler bulunan arap kulturu sekilde yonetim bicimdeki olan sefaletir. ayrica islam gelmeden once arap yarim adasinda bircok kadin lider vardi. hata muhammedin karsindaki grubun liderlerinden biride kadindi. birde islamdan sonrasini dusunun.
  4 -5 ... scurtel
 7. ?.
  ahir zaman sapkınlığı içinde yaşarken islamı anlama"ma"ya çalışan güruh kisvesi. islamda belli bir düzen var, insan için en iyi olan. sonsuz kudretli yaratıcının düzeni bu, eğer yaratıcının zamana ve mekana ve her şeye hükmettiğine inanıyorsan zaten kafanda pek bir soru işareti kalmayacaktır.
  iki üç tane siteden dolduruşa gelip düzenli aralıklarla islama saldırmakla orgazmik zevk alıyorlar biliyorum, bu da tam mübarek regaip kandiline denk geldi.
  3 -3 ... paradigma
 8. 1.
  (bkz: #2585369)
  1 ... sechqeen
 9. 2.
  --spoiler--
  kadın hakları denilen saçma oluşum yokken
  --spoiler--

  allahın sopası bu olsa gerek, kadına karşı hastalıklı tutumun bünyeden akarak çıkması işte budur.
  bu cümleden sonra başlıktaki sefaletin zulm olarak değiştirilmesi daha doğru olucaktır.
  sefaletin s si yoktur diyenlerin bozuk mantığını gördükten sonra tehlikenin daha bir farkına varmak gerekir.
  2 -1 ... gameguru
 10. 3.
  ataerkil toplumların din sömürüsünün sonucudur.oysa yaratılana cinsiyeti ne olursa olsun saygı ve sevgi gerekir yaratandan ötürü.
  2 ... ulusaseslenis