1. 1.
    bazı şeriat kurallarının uygulandıgında etkisini göstermesi durumudur.
    şeriat kuralları dünyanın en düzgün kuralları degildir tabi de bazen yeri geldiginde diger ülke kanunlarının şeriat kurallarından ilham alması gerekir. özellikle ensest konularda, avrupada nedense ensest ilişki diger suçlarla bir tutuluyor ve ona göre cezası veriliyor halbuki ensest ilişkide bulunanlar diger suçluların yargılandıgı gibi yargılanmamalıdır, hele tecavüz edenlere karşı avrupada verilen cezalar tam bir akıl tutulmasıdır. avrupada verilen cezalarla sözde tecavüzcü cezalandırılmış ve hak yerini bulmuş oluyor halbuki bir tecavüzcü için hapis yatmak bir ceza degil adeta ödüldür. zaten tecavüz eden kişinin hayatı mükemmel degildir muhtemelen aylakın tekidir e siz kalkıp ta ona tam teşekkürlü bir ceza evinde yatmasına yardımcı olursanız bu suçlu için ceza degil ödül olur kimsede bu cezadan ibret almaz.

    halbuki şeriatla yönetilen ülkelerdeki bu konularda suç işleyenlere verilen ceza bırakın caydırıcılıgı g.tattırıcıdır, şeriatla yönetilen ülkelerde kimse kolay kolay tecavüze yeltenemez zaten yeltenirsede kısa bir sürede kendini imha eder yada toplum veya halk onu infaz eder.

    illa tecavüz edenlere karşı idam cezasımı gereklidir asla alın testislerini hormonlarını penisini görsün millet tecavüz etmenin cezasını .
    ... jack oneal