1. 1.
  sanki şeriat gelse hırsızı, tecavüzcüyü yargılayacak. işine gelen işine geldiği gibi kullanacak. ayrıca azizim, şeriat nedir ya?
  6 -4 ... yere dusen bozuk para
 2. 2.
  "Siktir ordan ak köpek" dedirten aşağılık istek.
  10 -11 ... unbridled
 3. 3.
  Özgecanı alet etmeyin ak piçler. Ne kadar taciz tecavüz darp haksızlık hırsızlık varsa sizler yaptınız sizler sustunuz.diye cevap alacak haksız istektir.
  9 -3 ... duzenli duzensiz
 4. 4.
  şeriat isteyen insanların internetle ilgileri bile yoktur. şeriat isteyenler; akşamları maklube yiyen, çorapları leş gibi kokan, duvarında kur'an ın arapça versiyonu asılı olan, kabe resmi tablosu olan, tespih gibi şeyler evin kül tablosu/vazo gibi yerlerinde sıkça görülen ve en geç akşam saat 22:00'da yatan tiplerdir. bipolarbozukluk diye niki olup da şeriat isteyen insan olmaz amk.

  işte bu nedenledir ki içimizde şeriat tehdidi savurmak için yaşayan bazı kanı bozuk ermeni veya yahudi olup kimliğini gizleyen ajanlar dolaşmaktadırlar. bunlara karşı daima ayık olmakta fayda vardır. üniversiteleri karıştırıp kürtleri ve hatta günümüzde türk gençlerini bile pkk saflarına doğru yönlendiren tipler bunlar gibileridir. briden fazla yönlü oyunu sadece medya ile elde tutup yönetemeyeceklerini bildiklerinden, sosyal ağlarda da cirit atmakta algı yöneitmi yapmaktadırlar.bu heriflere karşı daima uyanık olunuz. siz birleşemeyin diye 7/24 mesai harcıyorlar lütfen ellerinde patlat büyük ulu yüce türk milleti. geri kalan her şeyi atın bir kenara ölünce anlarsınız en geç amk dindir şudur budur. en önemlisi bu, ilk mevzumuz bu! türkçülük çatısı altında birleşin ve seyredin, nasıl kuyruğunu götüne dolayıp çığıran tilkiler gibi siktir olup gittiklerini...
  4 -3 ... 1gotlukyeracin
 5. 5.
  şeriat isteyen insan sözü. hazır yapılmışı var kardeş, oraya git. Biz şeriata geçsek bile onlar bizden hep ileride olacaklar; belli bir düzen kurmuşlar. Oralara gidebilirsin mesela !

  (bkz: kapı açık arkanı dön ve çık)
  (bkz: türkiye laik bir hukuk devleti olarak kalacaktır)
  2 -1 ... tabiyet
 6. 6.
  Şeriat deyince insanların aklına ne geliyor çok merak ediyorum. Yani şeriatı ne olarak görüyorsunuz? gelince her şeyin düzeleceğini mi sanıyorsunuz? Allahın kuralları da değil ki be arkadaş kutsallaştırıyorsunuz ama şeriat dediğin şey imamların oluşturduğu bir düzen. Kimse 8. Yüzyıldaki imamın dedikleriyle yaşamak zorunda değil kardeşim.
  5 -1 ... cibili cibili
 7. 7.
  Gelmez gelirse kimse ülkede kalmaz.
  -1 ... john thackery
 8. 8.
  tecavüzlerin imamlar, hocalar tarafından yapıldığı, ben müslümanım diyip elinde kuranla dolaşan insanin ülkenin en büyük hırsızı olduğu ülke de şeriat istemek de birazcık beyinsizlik göstergesi gibi.
  4 -2 ... nefar keder
 9. 9.
  kesinlikle artık gelmelidir çocuk ve kadın öldüren, tecavüzcü, terörist, hayvan katledenlerin hiç bir şekilde yaşama hakkı yoktur.
  7 -28 ... chachki
 10. 10.
  istekte kalacak olan istektir.

  --spoiler--

  kesinlikle artık gelmelidir çocuk ve kadın öldüren, tecavüzcü, terörist, hayvan katledenlerin hiç bir şekilde yaşama hakkı yoktur.

  --spoiler--

  yalnız kanka ışid de şeriat istiyordu ve şeriat kurallarına göre yaşadığını iddia ediyordu. iran-arabistan falanda şeriat ile yönetiliyor. hani şeriat hükümleri doğrudur yanlıştır girmiyorum lakin o hükümleri bu dünyadaki hiçbir insan evladı düzgün şekilde uygulayamaz ayık olun. o yüzden fazla zıplamayın şeriat gelirse dünya cennete döner falan diye. he alemlerin rabbi ile doğrudan bağlantınız vardır tüm insanlarda size biat eder o ayrı. ama böyle bir bağlantınız yoksa bu şeriatın vereceği yaptırım gücünü bu dünyadaki hiçbir allah ın kulu kaldıramaz. eline biraz güç geçenlerin demokratik yönetimlerde dahi neler yaptıklarını en iyi kendi ülkemizde görüyoruz. şeriat hükümlerini ve uygulayıcısına sağlayacağı imtiyazları 2 dakika düşünürsen bence vazgeçersin bu şeriat isteğinden..
  13 -6 ... mel mel bakan gibson