1. 1.
    Seriati savunsa savunsa anca boyle bir beyin savunur zaten.
    3 -6 ... dinsiz kitapsiz kafir
  2. 2.
    Başlığa tıklarken "umarım trolldür, umarım trolldür" dedim, videoyu izlemedim ama sanırım videoda troll olmadığına dair görüntüler var.

Ülkenin ayarları bozuldu, alıcılarınızın ayarlarıyla oynamayınız.
    1 ... bak geldi geciyor
  3. 3.
    şeriatı bir araştırın diyen tro. kendisi araştırsa iyi olur, icma diye bir şey var şeriatta, 2-3 din alimi bir araya gelip travestileri kazığa oturtalım derse seni kazığa oturturlar. şeriat salt kuran'dan ibaret değil.
    1 -2 ... kompetan
  4. 4.
    Fazla vurdurmaktan beyni yanmış bir trans kadındır.
    1 ... tasaklara ufleyen adam
  5. 5.
    işidçi olabilir *
    ... silikseninbabandir
  6. 6.
    dünyadaki bütün sosyologları ve psikologları ülkemize davet ediyorum. vallahi billahi amerika için petrol neyse, onlar için bizim toplum o. 2 sene burda kalın, ya siz de kafayı yersiniz ya da kainattaki en iyi sosyolog veya psikolog olursunuz.
    2 ... saldirayterk
  7. 7.
    röportajı yapan adam bile şaşkın.
    transeksüeller cidden nereden yardım bekleyecelerini şaşırmışlar. ben bu kadını anlıyorum. cidden bak. mesleğini yapmak istiyor sadece. ve o kadar çaresiz kalmış ki şeriattan bile yardım bekleyecek duruma gelmiş.
    1 ... nammu
  8. 8.
    En son işid'in gay olanları nasıl cezalandırdığından bihaber travestidir. Anlattığı servis şöförü hikayesi üzerinden de bilgi ve siyasetten yoksun fuhuş haberleri takipçisi izlenimi yaratmış.
    ... social brain
  9. 9.
    "he gelsin de ebeninkini tersten gör" denilecek şahıstır.
    ... wall 1549
  10. 10.
    (bkz: sen nasıl bir kralsın ya)
    (Bkz: kısasa kısas)
    (Bkz: zina yapanın zina yaptığı ayağını kesin)
    ... salvadorevincenzo