bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    özellikle anadolu'nun iç kesimlerinde yaşayan insan suretinde hayvandır bunlar, size dün gerçekleşmiş bir olayı anlatmak istiyorum:

--spoiler--
    çoğu uludağ sözlük yazarı arkadaşımızın tanıdığı bir arkadaşımız 26 ekim 2006 perşembe * büyükşehirlerimizin birinin orta yerinde fiziksel ve sözlü olarak tacize uğramıştır.
    bu olay başta ben olmak üzere çoğu kişiyi üzmekle beraber şaşırtmıştır: eğer herhangi bir büyükşehirin göbeğinde böylesine mide bulandırıcı bir olay gereçekleşiyorsa, o şehrin dağbaşından ne farkı vardır?
    --spoiler--

sözkonusu olayın zanlısı olan kişiler kendi kızları, kız kardeşleri veya eşlerinin böylesine iğrenç bir duruma düşmelerini isterler mi acaba?
    az önce bu insan suretinde hayvanlar için şerefsizlik abidesi dedim, sonradan farkına vardım ki esasında o yaratıklara iltifat etmişim.

yukarıdaki girdi bir harf bile küfür barındırmamakla birlikte bol miktarda hakaret barındırmaktadır; zira hakaret edilen yaratıklar bu sözlerin milyon katını hak etmektedir.
    4 ... hunlu
  2. 2.
    fransadaki sözde ermeni soykırımı anıtı.
    2 ... insatiable love
  3. 3.
    öğrenci tuvaleti:
    -vay be adam deli tutturayamayınca grafitiye yönelmiş.
    +gerçekten güzel bir çalışma.
    1 ... nefereyn
  4. 4.
    (bkz: 17 aylık bebege tecavuz)
    3 ... kabaktadi
  5. 5.
    (bkz: pedofili)
    (bkz: 17 aylık bebeğe tecavüz)
    (bkz: çocuklara tecavüz olayları)
    2 ... dancerinthedark
  6. 6.
    17 aylık çocuğun annesi,anne tecavüze izin verdikten sonra el adamı ne yapmaz. edit:bu entry nasıl kötülenir anlamadım bir türlü,demek ki annenin duyarsızlığını haklı gören zihniyetler var aramızda, yazık çok yazık.......
    7 -1 ... hanimaga
  7. 7.
    (bkz: kani bozuk)
    2 -1 ... sicilyalim
  8. 8.
    sana göre şahin k , bana göre şahika
    2 -1 ... ekinoksah
  9. 9.
    (bkz: turk bayragi acana tas firlatan x partili)*
    -1 ... xabiasvili
  10. 10.
    her ortamda çokca bulunan insanlardır.

(bkz: surekli cikiyor efendim durduramiyoruz)
    -1 ... arcadian