1. 1.
    https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be&t=253+

buyurun videoyu izleyin, önce sandalye atıldı denilen ilk 1.05 ten 1.43 e kadar izleyin. O atılan sarı şeye sandalye diyorlar ama değil, ayrıca kafasında hiç kan yok.

sonra videoyu 5.14 ten itibaren izlemeye başlayın o atılan koltuk dedikleri sarı renkli şeyin peruk olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz.

gördüğünüz gibi şenol'un kafada ne yarık var ne de kan var, daha sonra şenol güneş tünele doğru gidiyor ve yere düşüp kafasını tutuyor, aslında yine kafasına hiçbir şey gelmiyor, sadece göğsüne şişe geliyor.

buyurun videosu: https://twitter.com/Davut...status/987058652723937280

yaptığı sahtekarlığı da bildiği için kafasına da hikayeden zımba basıp fotoğraf atmışlar.
    30 -25 ... iplerini koparan kukla
  2. 2.
    Bir doktor olarak şunu aöyleyebilirim ki; eğer bir yara 5 dikiş atılmasını gerektirecek kadar derin ise, oluk gibi kan akar.
    39 -7 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
  3. 3.
    Yalan amk! resmen senaryo.

sanki kafası yarılan görmedik daha önce, tek damla kan yok! yıkadı deseler saç ıslak değil. baticon'u sürmüşler telleri koyup fotoğraf çekmişler o kadar.
    12 -1 ... iplerini koparan kukla
  4. 4.
    --spoiler--
    fenerbahçe'nin açıklamasını duydunuz mu, ne bir geçmiş olsun var, ne üzgünüz vs. tolga'yı tahrikten suçlayıp neredeyse "hak ettiniz, iyi olmuş" diyorlar. maç tekrarlanacakmışmış, turun peşindeler hala. kusura bakmayın ama bu takımın maçlarından başka ne beklenebilir ki bu saatten sonra??? utanç verici bir açıklama, inanılmaz.
    --spoiler--
    12 -16 ... sansyoklan
  5. 5.
    Açıklama yapacaktım ama “kafasına zımba basıp” kelamını duyduktan sonra vazgeçtim.
    7 -2 ... paperstreett
  6. 6.
    şenol güneş in rol yaptığının ispatı

kafaya file geçirince her şey halloluyor.
    14 -4 ... true
  7. 7.
    Buna inanmak istemiyorum.Futboldan soğudum yeminle.Eğer şenol güneş cidden yaralanmadıysa ve göstermelik dikiş atıldıysa cidden yazıklar olsun.Hiçbir insanın yaralanmasını istemem ama umarım şenol güneş yaralanmıştır bu pozisyonda. şenol güneş yaralanmadı ve bu iş kurguysa mesleğini bir an önce bırakmalıdır.

Ortada suç varsa bir an önce o yabancı maddeyi atan suçlular bulunmalı ve en ağır şekilde cezalandırılmalı.
    8 ... one last chance
  8. 8.
    Adam harbi büyük sahtekar.

Tek bir çizik yok, tek bir kan lekesi yok, en ufacık yara emaresi yok.
    20 -5 ... katmerli hedonist
  9. 9.
    inan kardeşim inan. kafasında 5 dikişlik yara olsa o zımba gibi şeylerin tam ortasında olması lazım o bile yok. Çünkü açılan deriyi birleştirip o tellerle sabitliyorlar. hem o telleri yaptılarsa neden kafaya komple sargı bezi sardılar?

yalan amk!
    13 -1 ... iplerini koparan kukla
  10. 10.
    Hadi bizi kandırdı yalandan yatti haybeden zimba bastılar.

Be aminagoduklarim koca hastanenin profesör doktoruda mi yalan söylüyor.

Adam 2 travma geçirmiş dedi üstüste. Hay cibiliyetinize sokayım.
    12 -17 ... forza besiktas