1. 1.
  kendi kararıdır. bence hoca küsmek yerine kalan 30 dakika da hesap görmeli.

  http://www.sondakika.com/...cina-cikmayacak-10790438/
  2 -2 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  Çıkma da hükmen biz alalım sen de kurtul biz de.
  2 ... emrekanat12
 3. 3.
  size bir şey söyleyeyim mi! göt ister. eşşek gibi o tiyatroları çektiği stada gelip o maçı tamamlayacak. yok öyle kancıklık edip sonra da o zaman maça çıkmıyorum.
  6 -4 ... torunusamil
 4. 4.
  cumhurbaşkanından gelecek bir telefona bakar. siyaset her yere sokulmasın derken bunu anlatmaya çalışıyoruz yıllardır buralarda işte. ben fenerbahçe taraftarıyım ve cumhurbaşkanının fenerbahçeli olarak bilinmesinden rahatsızım.

  ispanyada almanyada fransada ne bileyim aklınıza gelen herhangi bir ülkede ülkenin başbakanı varsa cumhurbaşkanı hangi takımı tutar o ülkenin vatandaşlarının yüzde 80 i bilmez bile. bu ülkede işler bir telefona bakıyor hele ki stadınızı devlet tamamlatmış ve düzenli olarak vergi borçlarınızı siliyor ise göbekten bağlı olmak zorunda kalıyorsunuz böyle. şimdi beşiktaş kalksın desin maça çıkmayacağız diye tepedeki adam bir arama ile sahaya çıkartır o takımı. sende protestonu en fazla 17 yaş takımın falan çıkartarak yapabilirsin en fazla.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  şenol güneş in fenerbahçe maçına çıkmaması
  5 -3 ... we did it
 6. 6.
  çok ta sikimizdeydi. not; fb
  3 -2 ... alysrt
 7. 7.
  Alsinlar kupalarini gotune soksunlar denmesi gerekir. Biz sampiyonlar liginde oynarken bunlarda bu kupaya sevinsin garipler.
  -2 ... katmir