1. 1.
  Bugün kadıköy’de oynanan milli maçta bordo-mavi kravat takarak tekrar tescillemiş olduğu hastalıktır.

  (bkz: 1996’dan beri)
  -2 ... kapucino
 2. 2.
  yürümeye mecali olmayan emre amcA'yı oynatarak göstermiştir (!) bugün.
  2 -4 ... ataturkcu 20
 3. 3.
  Emre gibi bir tane futbolcu daha olmadığından mecburen oynatacak bir zahmet. Ayrıca fenerbahçe kompleksi başka şey, hakeden fenerbahçeli futbolcuları oynatmak başka şey.
  ... kapucino
 4. 4.
  Bir türlü aşamadığı komplekstir. FENERBAHÇE stadında oynanan milli maçta, milli takım teknik direktörü olarak gereği olmadığı halde bordo mavi kravat takmanın sebebi nedir? Kendisinin verdiği cevap "sponsor gönderdi giydim!" sponsor ne gönderirse göndersin giyer misiniz? Pembe gömlek, turuncu kravat gönderdiler bu ne kardeşim demez misin? Konunun temeli kültür. Karadenizlilerde özellikle Trabzonlularda tuhaf davranışlar, garip huylar var, düzeltmek yerine kabul ettirmeye çalıştıkça sabır taşıran ve nefret ettiren huylar.
  3 -1 ... realdeal
 5. 5.
  bir türlü bitmemekte olan komplekstir. nedense hep kadıköydeki maçlarda o sponsor mudur tasarımcı mıdır ne haltsa bordo mavi kravat öneriyor. lan yapıyorsunuz bir şey bari sonrasında insanları aptal yerine koymayın. bilerek yaptık deyin bu kadar polemik olmaz en azından. milli maçlarda stadyuma takım forması ile gelmeyin herkes kırmızı beyaz olsun diye kampanyalar düzenleniyor ama milli takım teknik direktörü uymuyor en başta.
  4 ... mel mel bakan gibson