1. 1.
  avrupa yakası'daki fatoş karakteriyle ününü perçinleyen oyuncudur. bunun dışında, televizyon reklamlarına kulak kabartıldığında, seslendirmelerin rahat yüzde yetmişinde bu alımlı kadının sesi vardır. başarılıdır. boyu kadar da kızı vardır.
  4 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  avrupa yakası öncesinde de bir çok dizi ve filmde rol almış fakat kendini avrupa yakası ile gayet başarılı bir şekilde tanıtmış, göstermiş bayan oyuncudur. ****
  4 ... devedikeni
 3. 3.
  Avrupa yakasındaki fatoş karakteri ile dizinin sex and the city'ye uzanan dalının sahibi...
  5 ... the godfather
 4. 4.
  Acemi Cadı'nın halalarından biridir.
  2 ... miksaj
 5. 5.
  yaşı pek de genç olmamasına rağmen,kendisine özgü gülümsemesi, çekiciliği, albenisi olan, dublaj yönüyle de kulaklarımızın pasını alan, izmir doğumlu, dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi sinema televizyon fotoğrafçılık bölümünü bitirmiş, yüzü ekranlardan eksilmesin istediğimiz, avrupa yakasının fatoş'u..
  6 ... faidelibilgi
 6. 6.
  kaygısızlar dizisinden beri sürekli olarak ekranda olgun ama seksi bir kadını oynayan,gerçektende son derece seksi ve o yaşında rağmen çıtıpıtı duran,biraz kişisel ama *,avrupa yakası dergisinin editörü.
  7 ... berbay
 7. 7.
  turkcell hat sahiplerini aradığınızda duyacağınız 'aradığınız kişiye ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz' klişesinin sesi olan kadın. ayrıca yine aynı hat sahiplerine kaç kontörleri kaldığını da söyleyen mükemmel ses tonuna sahip güzel, akıllı, sevimli ve kesinlikle geç keşfedilmiş oyuncu,ses sanatçısı.
  5 ... kaytan biyikli dilber
 8. 8.
  izmirli olmasına şaşırmadığım hanımefendi.
  3 -1 ... timsah
 9. 9.
  (bkz: Çekici)
  2 ... hendrix
 10. 10.
  dün gece avrupa yakası'ndaki performansıyla göz kamaştıran(her anlamda) izmirli oyuncu.
  3 ... phoibos apollon