1. 1.
  insanoğlunun tabiri caizse en sikik özelliklerinden biridir. yalan yanlış "ben görüntüye önem vermem" diyen dolandırı insanlar bu duruma aslında daha uygun örneklerdir. malesef saçma insan saçma durumlara bağlı olarak saçma işler yapar. şekilci insanlar yüzünden huzuru kaçmış çoğu insan mevcut. yüzeysel değil derinlemesine düşünün. malesef biçime önem vermek ruhları köreltmektedir..
  1 ... wings for marie part 2
 2. 2.
  kadınların daha fazla rastlandığını tecrübe ettiğim negatif karakter özelliklerinden biridir. bazı sözlerinden şu tarz çıkarımlar yapılabilir. Kadıköyde oturanlar iyidir, öteki semtler ne semt sayılır ne de oralarda oturanlar adamdır. XXX partisine oy verenler cahildir, YYY partisine oy verenler aydındır. ateistlerin hepsi iyi insandır, dövme yaptıranlar piçtir, içki içen dinsizdir, sevgilisine çiçek alan adam evrimini tamamlamıştır vs. vs.
  3 ... s oguz
 3. 3.
  internetteki eziklerin en büyük özelliğidir.
  -4 ... sizofrenkezban
 4. 4.
  kendini sözcüklerden çok şekillerle ifade etmektir. bunlar kare, yuvarlak veya üçgen olabilir. tarzınıza kalmış.
  4 ... the person u have called
 5. 5.
  Çirkinlerin uydurduğu bir laftır. Eziklerin avuntusu da denilebilir. Çirkin olduklarından onunla olmayan kişileri sığ olmak gibi şeylerle itham ederler. Oysa ki kimse başka birini sırf o istiyor diye sevmek veya tanımaya çalışmak zorunda değildir.

  Gerçekçi olunursa kimsenin daha güzeli elde edebilme şansı varken çirkine yönelmeyeceği rahatlıkla görülür. Biri dunyalar güzeli/yakışıklısı, diğeri ise tam tersi çirkin ya da en iyi ihtimalle ortalama iki bireyin sizdeb hoşlandığını ve ikisinin de yakın karakterli olduğunu düşünün. Çirkine ufak da olsa şans tanır mıydınız?

  Güzel, karaktersiz ve aşağılık, çirkin, zeki ve dürüst demek değildir. Karakter özelliklerinin dış görünüşle bir alakası olmadığından kişileri böyle kalıplara sokmak saçmadır.

  Görüntüye önem vermediğini iddia eden kişi ya çirkin ya yalancı ya da beceriksizdir. Hiç biri değilse güzelliğe/yakışıklığa değil paraya, üne, kariyere, güce önem veriyordur.

  Hangisi daha kötü varın siz seçin şekilcilik mi diğeri mi?
  2 -1 ... epidemik makale
 6. 6.
  Doğudaki kızlar çok şekilci ya. Asla sempatik tatlı ne bileyim kültürlü olması önemli değil bir insanın. Eğer resmine bakınca beğenmiyorlarsa direk küçümseyip o kimseyi bulamaz modundalar. Sevgilim yada görüştüğüm bir insan falan olunca resmini göstermeye korkuyorum insanlara. Klasik yakışıklı tarifine uymuyorsa öyle bir yüz ifadesi yapıyorlar ki insan hayattan soğuyor.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 7. 7.
  Türk kızlarının problemidir. Erkeğin tipini beğendilerse her hareketini hoş karşılarlar beğenmedilerse ne kadar iyi biri olsa da tacizci sapık muamelesi yaparlar
  1 -1 ... tenete
 8. 8.
  Kadın erkek diye ayırmak mantıklı mı?
  Her insan şekilcidir bunun cinsiyeti olmaz. Küfür etmek istemiyorum zorla küfür ettiriyorsunuz amk.
  -1 ... kendindeneyabancikadin
 9. 9.
  her insan tipini beğendiği kişinin çoğu olumsuz davranışına tahammül gösterir. az mı çok mu bilemem ama ben de öyleyim.

  ha bu dediğim dostluk için geçerli değil. flörtten bahsediyorum. arkadaşlık ettiğim kız, erkeğin tipini umursamam. bunu söyledim çünkü bazıları tipini beğenmediği insanla arkadaşlık da etmiyor.
  -1 ... bedroom musician