1. 1.
  cinsellik çağrıştıran bitkidir.

  cinselliğin aslında insana has olmadığının bitkilerin dahi cinsel içerikli yaratılışlarda olabileceğinin ispatıdır..gerçi biz insanlar olarak cinsel anlamlar yüklememiş olsak şeker kamışına, şeker kamışı erotizm kokmaz..

  kamış zaten mecazi olarak yoğun kullanılan bir kelimedir bu hususlarda (bkz: kamışa su yürümesi) falan gibi.

  meselenin içinde bir de şeker olması insanın aklına fantazilerden bir düzine hediye eder..
  oral seks adı verilen şapırtılı ve şupurtulu hadise nedendir bilinmez, "şekerli, tatlı bir kamış emiliyor" dedirtir afiyet olsun, şeker tadında kamışlar herkese (bayram mesajı gibi oldu)..
  tut ki karnım acıktı , bir kedim bile yok.. anlıyor musun ??? hadi gülümse...
  ... balyancho
 2. 2.
  yüksek şeker içeriği sayesinde dünya şeker üretiminin yaklaşık % 70'inin sağlandığı, maliyeti, ise şeker pancarı ile şeker üretiminden daha düşük olan, ancak yüksek toplam sıcaklık isteği nedeniyle ancak tropik ve subtropik bölgelerde yetiştirilen, ülkemizde çukurova bölgesinde sulama kanalları çevresinde yabani formda yetişebilse de ekonomik üretim için gereken oranda şeker içeriğine ulaşamayan bitki.

  diğer yandan baktığı her şeyde cinsellik çağrışan kişilere cinselliği çağrıştıran bitki. * cinsellik çağrıştıran diğer bitkiler ise balkabağı, elma, kavun, karpuz, salatalık, patlıcan, muz, mango, incir, vs.

  nefes alsın yeter mantığı dahi uzay çağı modernliğinde kalıyor bu anlayış için. bu bakış açısının nirvanası için:

  (bkz: midye içinin vajinaya benzemesi)
  ... teyology
 3. 3.
  Şekerkamışı Bengal kökenlidir . Adını çakıl anlamında Sanskritçe “çarkara” , Prakrit ve Pali biçimiyle “sakkhara” dan alır . Sasani hükümdarı Keyhüsrev I. Nuşirevan zamanında Hindistan’dan iran’a getirilmiş , önce Suriye sonra Mısır’da üretilmiştir . Yunanca ve Latincesi de Hintçeden gelir. M. S. 1 . yüzyılda Bizans’ta balla karıştırılarak ilaç olarak tüketilmiş , nadir bir devadır .
  ... davaroludavar