bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir dönem çocuklarının severek izlediği duygusal anime. mangasıda var bunun o da en uzun süren mangalardan biridir. türk televizyonları sonunu yayınlamamışlar, en heyecanlı yerinde bitirmişlerdir.
    5 ... elma
  2. 2.
    (bkz: candy candy)
    5 ... manson
  3. 3.
    çizgi film boyunca çok karizma çocuklarla fingirdemiştir..ilk başta sarışın antony ile çıkmış çocuğu yemiş bitirmiş antony'nin attan atlayarak intihar etmesine kadar götürmüştür işi daha sonra takıldığı esmer güzeli terry ise candy'nin şerrinden amerikaya sığınmıştır..
    9 -1 ... rasko
  4. 4.
    çok güzel bir bayan çizgifilm örneğidir.
    2 ... şahin k
  5. 5.
    Ben bu çizgi filmin hastasıydım. Hiçbir zaman kaçırmaz izlerdim. Anthoney öldüğü zaman yatağın altına girip saatlerce ağladığımı ve onun yerinin nasıl dolacağını düşünmüştüm. Terry gelene kadar. Bazen Candy çok yapmacık gelirdi. Belki seslendiren kişinin sesinden öyle geliyordu bilemiyorum ama mesela; Terry için ölüp bitmesi anthoney i unutması bunlar aşık kişinin yapacağı şeyler değildi yani. Bazen candy i o kadar çok sevmeme rağmen dik kafalı oluşuna kızar çıktığı ağaçtan düşmesini ya da yağmurda fazla kaldığı için hastalanmasını falan isterdim. Çocukluk işte... şimdi olsa yine izlerim.
    10 ... ben miyim
  6. 6.
    (bkz: vataşiva vataşivaa vataşivaaa candy)
    5 ... eqin
  7. 7.
    bütün izlediğim çizgi filmler arasında en fazla sevdiğimdir. şimdi gösterseler yine oturur izlerim o derece. hele birde terry grandchaster vardı ki .. o candy e aşıktı bütün kızlar da ona. **
    2 -1 ... witch
  8. 8.
    şeker kız candy
    antony ile evlendi
    bunu gören lisa
    kıskançlıktan geberdi

çocukluğumun tekerlemesinin kahramanı...
    9 ... siberr
  9. 9.
    gelmiş gecmiş en sevilen çizgi film.esas erkeğin klişe tipli antony olmasına karsı pek cok genc kızın hayallerinde yatan tip,terry ön planda olmalıdır.pek cok kişide bu konuda mutabiktir.essek kadar adam olsak bizi ekrandan ayıramayan bu cizgi filmin bir o kadar da unutulmaz sarkısı vardır.sozleri şöyledir;

sobakasu nante, ki ni shinai wa
    hana-pecha datte datte datte, oki ni iri
    otenba itazura daisuki, kakekko sukippu daisuki
    watashi wa watashi wa, watashi wa candy

hitoribocchi de iru to, choppiri samishii
    sonna toki kou iu no, kagami wo mitsumete

waratte waratte, waratte candy
    nakibesou nante sayonara ne, candy candy

sutairu nante, ki ni shinai wa
    futoccho datte datte datte, kawaii mon
    nage-nawa ki-nobori daisuki, kuchibue oshaberi daisuki

sora wo miagete iru to, choppiri samishii
    sonna toki kou iu no, hoppe wo tsunette

ijiwaru sarete mo, ki ni shinai wa
    warukuchi datte datte datte, heccharayo
    keeki ni kukkii daisuki, midori no doresu mo daisuki

hoshi wo kazoete iru to, choppiri samishii
    sonna toki kou iu no, uinku shinagara

7 ... frida
  10. 10.
    toplam 115 bölüm olan ama türk televizyonlarında hep candynin okuldan kaçıp terryi bulmak için limana gittiği ve yetişemeyiğ terryninde içinde olduğu geminin gidişini seyretmesiyle biten süper çizgi film.
    4 ... witch