1. 1.
  http://rahaber.net/politi...-bir-halk-sagligi-sorunu/

  linkte görüldüğü gibi üç beş ceapeli cahil tiptir. özelliştiği vakit hastalıklar artacakmış, kısırlık olacakmış, obezite, diyabet, kalp krizleri artacakmış.

  sanki şeker fabrikası yerine kimyasal silah fabfikası yapılıyor. aynı fabrika devlete yük olmasın diye şahıslara devrediliyor. vatan hainleri buna karşı tabi.
  3 -16 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  (bkz: şeker iş sendikası)

  ya bunlar işçi bunlar amele ya.

  http://www.sekeris.org.tr...eri_hakkinda_suc_duyurusu
  -2 ... bugun variz yarin yokuz
 3. 3.
  normal tiptir. özeldeki adam devlet mantığıyla düşünmez 3 kuruş daha ucuza mal etmek için katmadığını bırakmaz şeker diye yediğin şeyin içine.
  7 ... flat head
 4. 4.
  şeker fabrikasının nerede bile olduğun bilmeyen çomar satılmasını çok istemektedir çünkü kendisi bilir ki satılınca daha böyük daha göçlü bir törkiye olacaktır.
  5 ... scorpioraptor
 5. 5.
  her fabrika kaledir demiş atalarımız.
  6 ... kafam bir milyon
 6. 6.
  bunlar taşeronların işsiz kalmasına da ses çıkardılar.

  bak sonunda neler olacak, iyi izleyin. o zavallı taşeronlar nasıl işlerinden olacaklar.
  ... lipsos
 7. 7.
  başlıktaki üsluptan anlaşıldığı üzere, dış mihrak-cehapeli-fetöcü-lozan'da ülkeyi satan-ataputcu tipler olarak lanse edilen tiplerdir.

  yani bu arkadaşa göre bu satışa karşı çıkanlar net vatan hayinidir. (hayin)

  (...) bu üç noktaya bildiğin bütün küfürleri sığdırdım ve senin hayal gücüne bırakıyorum dostum.

  aq zaten bunların icraatlerine karşıysan her an sınır dışı edilme potansiyeline sahipsin. adamın hiç umrunda değil, icraatler doğru mu yanlış mı. fabrika devlete yük olduğu için satılıyormuş sadfgasfhas sığır siki, at siki seni.
  4 -1 ... mike ehrmantraut
 8. 8.
  şeker hastasıdır.
  -2 ... liz queen
 9. 9.
  Ben zaten çayı hep şekersiz içerim satılırsa satılsın diyen conarlardır.
  5 ... cileksultan
 10. 10.
  şimdi öncelikle başlığı açap tipin üslubundan kullandığı dilden belli ki; kendisi de bal gibi biliyor bu fabrikaların özelleştirilmesi amacının ne olduğunu lakin amacı tahrik etmek-tepki toplamak, eksi yemek falan neyse. trollük kasıyor işte.

  bu ülkede stratejik öneme haiz kurumlar dışında zarar eden hiçbir kuruluşun satışına kimse karşı çıkmaz sanıyorum.
  Sonuç da özelleştirme doğru şekilde kamu çıkarı gözetilerek yapılırsa kötü bir şey değildir. lakin kar eden ve katma değer üreten kuruluşları satmak nasıl bir kafanın ürünüdür? eğer bu iş bilmezlik değilse (ki 15 yıl küsür bir süredir devletin başında olan adamların işi hala öğrenememiş olması saçma olur) bile bile isteye isteye ülkeye ihanet etmektir.

  telekom gibi stratejik bir kurumun satışından bu ülke tek bir kuruş gelir elde etmedi çünkü hariri ailesi türk bankalarından aldığı kredi ile özelleştirme ihalesine girdi, telekomu ederinin belki onda biri fiyata alan hariri ailesi devlet bankalarından çektikleri krediyi de ödemedi.
  3 ... ecinni