1. 1.
  barış için ölmek varken egoist bir arap tanrısı için ölmeyi şehitlik olarak sayıyorlar. askere sırf 'öleyim de şehit olayım' diye gitmek isteyen psikolojik sorunlu insanlardan bahsetmiyorum bile.
  13 -45 ... eddie gluskin
 2. 2.
  Şehitlerin verildiği tarafın düşmanı olanların beyanıdır.
  8 -3 ... sacma sapan konusan adam
 3. 3.
  şehitlik makamı çok saçma
  7 -3 ... ehli sunnet
 4. 4.
  bu makamı ballandırıp böreklendirenlerin bu şerbeti ne hikmetse hep başkalarına ısmarlayıp kendilerinin bu makama hiç uğramaması. ne kendileri ne yakınları. onlar çok meşguller yalılarda köşklerde bellerine kuvvet 3-4 çocuğu arttırmakla meşguller. gemilerle israille işleri ticaretleri büyütmekle meşguller. sen biz zahmet bizim yerimize makama kuruluver diyorlar. çok kutsal bir makammış ha onu da belirtiyorlar.
  9 -3 ... kakandoboy
 5. 5.
  eğer sevdiklerim ya da değer verdiğim şeyler uğruna kendini feda ediyorsam şehit olmuşumdur. bendeki karşılığı budur.
  saçma değildir.
  3 ... irdo returns
 6. 6.
  şehitler ölmez ,bayrak inmez, ezan dinmez .

  kudurun .

  bu ülke müslümanlarındı şimdide müslümanların öylede kalacak .

  vazgeçin boş hayallerin peşinde koşmaktan .

  gidin limon satın .
  6 -5 ... tiamat
 7. 7.
  şehitlik diye bi makam yoktur zaten. allah kitap da yoktur. hepsi insanların kendi saflarına yerleşmesi için uydurulan yalanlardır. şehitlik diye bi şey olmasa kaç kişi askerde ölmeyi göze alır mesela?
  7 -3 ... kiminanir vol2 special edition
 8. 8.
  Ancak, ulusun hayatı tehlikeye girmedikçe, savaş bir cinayettir. Tamam hemen ölelim demiyoruz ama ulusun hayatı tehlikeye girmişken sen yaşa! Diye kendi hayatını feda eden yüce türk askerine saygı duymak zorundasın. Eline bayrak alıp düşmana hepiniz kahrolun, lütfen gidermisiniz diyerek bu işleri çözmeye çalışırsan gerisini söylememe bile gerek yok. Tutturmuşsunuz bir insanlık şarkısı dünyadan haberiniz yok.
  1 -1 ... depapel
 9. 9.
  içimizde cirit atan pkk lı dalyarak beyanı. net..
  3 -1 ... ersoy ulubey
 10. 10.
  şehitlik makamını bütün benliğimle arzuladığımı ve o makama henüz ulaşamadığımdan bu konuda tecrübelerimi aktarma imkanı bulamadığım bir ölümsüzlük mertebesi.
  1 -1 ... rehber61