1. 1.
  Dini imanı para olan müslümandır. Sorsan subhanike, fatiha, yasin ezbere okur. Ağzından "inşallah, maşallah" eksik olmaz sevgi pıtırcığıdır.
  7 -3 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  vergi pıtırcığıdır.
  2 -1 ... wamad
 3. 3.
  aklı yoktur.
  2 -1 ... selia
 4. 4.
  ırakta milyonlarca insanın amerikan askerlerince öldürülmesine çanak tutan adama da oy verirler. sonra utanmadan filistin de, suriye de müslümanlar ölüyor diye bağırırlar amk koyunları.
  6 -4 ... konglamere lenf nodu
 5. 5.
  günde belki defalarca maun suresi okuyan ama anlamayı bir kere bile aklına getirmemiş ve anlamamış müslümandır.
  zulüme oy veren müslümandır.
  3 ... coolego
 6. 6.
  (bkz: KAÇ KELLE OLDU BEN SAYAMADIM SiZ SAYIN ÖCALAN)
  5 ... bir ihtimal daha var
 7. 7.
  1 aylık müslümandır.diğer aylar sözde müslümandır.
  2 ... sonsarkiyicalkemanci
 8. 8.
  Dini kullanarak insanları kandıran, hiç bir şekilde din ile alakası olmayan hareketlerde bulunan insanlardır. Hatta insanlar demek yanlıştır.

  https://video.uludagsozluk.com/v/bir-muharrem-ince-tüm-akp-li-vekillere-bedeldir-98408/  Bu videoyu izlemenizi canı gönülden rica ediyorum. Vergilerlei tanıdığa ihalelerle. Hadi herşeyi geçtim ölülerin arkasından atıp tutmak dır müslümanlık bunlara göre ve onlara inananlara göre.

  Çok yakın ve sevmediğim bir akrabam şunu demişti; Para veriyorlar ondan oy veriyoruz dedi inanabiliyor musun? Hem sizi parayla satın alıyorlar hemde sen bunu biliyorsun..

  Arkadaşlar lütfen videoyu izleyin.

  ++++ MUHARREM iNCE'dir ADAM.
  -1 ... esokmen
 9. 9.
  Derler derler şehite kelle rabiaya kahraman derler bunlar ardından bide allah derler bizim halkda bunları unutur bunlara oy verir.
  3 -1 ... fe50
 10. 10.
  Verdiği oylar sayesinde kazandığı paranın haddi hesabı yoktur. Bir de bunların fakir ama kör olan versiyonu vardır onlar daha vahimdir. Oylar sayesinde hükümetin kanatlarının altına girip parasına para katan zavallı günün birinde uyanıp vicdanına yenik düşebilir ancak fakir ama kör olanın uyanması için kendisine sunulan makarna ve kömür servisinin son bulması gerekir.
  2 ... tanri bizimle sims oynuyor