bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    an itibariyle muhalif trollerin ve terörist sevicilerin yaptığı eylem. tweetlerini okuyunca mideniz bulanır cahillikten geçilmiyor ortalık. yarın bir gün bir savaş çıkarsa bu troller düşman askeriyle işbirliği bile yapabilecek potansiyelde. bugün twittera terör örgütlerinin hesaplarını kapatması gerektiği yönünde ayar vermek yerine bir amerikan sitesi için TÜRKiYE CUMHURiYETi'ni resmen sindirmeye çalışıyorlar. mevzu o siteye girip girmemek değil giren zaten girer ama şirket para kazanamaz çünkü vpn üzerinden akış sağlanıyor tabi bunlara bu trollerin kafası basmaz geçiyorum. ayrıca erdoğan'a gerçekten acıyorum uğraştığı insanlar kara, zır, katıksız cahil. adamlar bir site kapatıldı diye özgürlüğümüz elimizden alındı diye ağlıyorlar lan bu nasıl bir asosyalliktir?
    2 -3 ... alpersef
  2. 2.
    ayrıca twitterı savunmanın anadolu halkını savunmak olduğunu düşünen yazarları da bize göstermiştir bu başlık.
    1 -2 ... alpersef
  3. 3.
    kızılay 200 yıldır bu işi yapıyor birinci dünya savaşının ortasında bile işlerini aksatmamışlardır. özgür düşünce 2000 yıldır icra ediliyor twitter ile var olmadı öyle olsaydı şuanda firavunun bizi yarattığına inanan birer dangalaktık ve dünyayı herkülün sırtında taşıdığına inanan birer kilise yobazıydık. ayrıca sansür sana bana değil twitter şirketine adam olup ingiltere'de nasıl terör sayfaları 5 dakikada kapanıyorsa bu ülkedede aynı duyarlılığı gösterecek. ne lan bu teröristler twitterdan mesajlaşıp savcı öldürüyor twitter hiç bir bilgi vermiyor devlete ama kapanınca siteleri, özgürlüğüm nerede sansüre hayır.
    1 -2 ... alpersef