1. 1.
  afrin şehidi astsubay abdullah taha koç'un babası, ahmet koç abimizdir.
  evladının tabutunu soyismine yakışır şekilde, koçlar gibi sırtlanmış, kahraman evladına karşı son babalık vazifesini gururla yerine getirmiştir.
  şehit oğlunun tabutunu sırtlayan baba

  allah hiçbir anaya-babaya evlat acısı yaşatmasın.

  http://www.ensonhaber.com...emleketine-ugurlandi.html
  10 -3 ... tengir budun
 2. 2.
  bu babayı khk ile işten çıkarmışlar! bunu da bilin.

  (bkz: https://onedio.com/haber/...le-isinden-atilmis-811931)
  7 -2 ... huseyin c
 3. 3.
  Dünyanın en agir yükünü omuzlarında taşıyan babadır. Allah sabir versin, dayanma gücünü arttirsin.
  3 ... abaninaltindakisopa
 4. 4.
  Bekaret ya da cinsel içerikli bir başlık olsaydı millet entry yağmuruna tutardı ama yine her zaman ki gibi böyle güzel başlıklar rağbet görmez. Hayatının en zor anını yaşayan babadır, çünkü etrafımdaki insanların söylediğine göre en büyük acı evlat acısı imiş. Kendisine sabır dilemekten başka diyecek sözümüz yok.
  6 -1 ... black metal dinleyen yazar
 5. 5.
  Onurlu babadır. Habere bir göz attım, kendisi 2016 da Zaman gazetesi aboneliği sebebiyle işinden ihraç edilmiş muhtemelen bu olay çevresi tarafından fetöcü gibi görülüp dışlanmasına neden olmuştur sonra oğlu da bunun doğru olmadığını kanıtlamak için askere gitmiştir tahminimce, Fakat şimdi ne yazık ki şehit olmuştur. şimdi ne desem boş, ama objektif bakmak zorundayım burdan doğruca hükümete yüklenmek doğru olmaz çünkü zaman gazetesi fetönün bir kaynağıydı, fakat sırf aboneydi diye başka hiçbir sebep olmadan birini fetöcü suçlayamayız çünkü 15 temmuz a kadar zaman gazetesi alanların veya abone olanların içinde ak partili siyasiler de bolca mevcuttu şimdi bu adam o malum gazeteye aboneydi diye başka hiçbir sebep olmadan khk ike işinden ihraç edilip mağdur olduysa bu mevcut iktidarın yani ak partinin suçudur. Haberde okudugum kadarıyla Komşuları veya çevresi de bu yüzden mesafe koymuş heralde ailesine, Bundan kaynaklandığını düşündüğüm baskılara dayanamayıp oğlu ailesini temize çıkartmak için vatan uğruna can vermiş. Ne diyeyim oğlunu omuzlarda taşıyan babasının şuanda acısını, hislerini ve milli duygularını en derinden anlayabiliyorum. Vatan sağolsun.
  1 ... elvis presley
 6. 6.
  yüklenebilecegi en agır yükü sırtlamıstır
  ve herseye ragmen dimdik ayaktadır
  allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.
  ... nobody s