1. 1.
  muhtemelen Soyadlarının sonunda -yan eki vardır.
  5 -8 ... vedat minor combo
 2. 2.
  adam yazmış. eksiği var fazlası yok. bunlara göre sehit haberi siayaset zamani.
  4 -6 ... bittimiacaba
 3. 3.
  Tayyip zor duruma düştü diye için için sevinen aşağılıklar var aramizda.

  Allah akıl fikir. Vicdan versin.
  8 -16 ... ayk73
 4. 4.
  Bugünkü şehitler geçmişteki eylemlerin sonucudur. Adam öldükten sonra isteğin kadar duyar kas. Bunlar senin kararlarının sonucu duyarı karar verirken kas.
  5 -2 ... nothingmust
 5. 5.
  Siktir git aq piçi sen şimdi Corona virüsü entrysi ile ilgili mi talimat alcan ne yapcan ona bak sizden ala yavşak mı var.
  13 -3 ... vigilante8
 6. 6.
  çok doğal değil mi böyle olması. insanların ciğeri yandı onca şehidimiz için.. en başta kim varsa o sorumlu tutulacaktır ve ondan hesap sorulacaktır. kime soracaktı bu millet hesabını?
  5 -1 ... ruhemici
 7. 7.
  kimsenin coştuğu falan yok. toz kondurmadığınız yanlış suriye politikasını eleştiriyoruz. ve siz de bundan haklı olduğumuz için uyuz köpek gibi rahatsız oluyorsunuz.
  5 -1 ... equnox123
 8. 8.
  böyle yapınca hükümetin battığı bataklık gözükmüyor zannediyorsunuz değil mi. 18 yılın sonunda oluşan kitle böyle sığırcık kuşu gibi aynı. suriyeliler burada ne bok yiyiyorlar neden bizim askerimiz orada diye soracaklarına "muyalifler pis kaka" diye merkezden kendilerini ayırabileceklerini, sorumluluğu üstlerinden atabileceklerini zannediyorlar.

  ulan sizin yalaya yalaya bitiremediğiniz adamlar "birkaç şehit var" derken bizim her 1 şehitte ciğerimiz yanıyor. ipneliği bırakın gözünüz başınız ayrı oynamasın artık. insan olun. gözlerinizi yaladığınız yerden biraz çekin gerçekleri görün artık. bu vatana en büyük ihaneti bir siyasetçinin peşinden koşup her türlü ahlaksızlığı savunanlar yapıyorlar. daha düne kadar putini yalıyordunuz. size dedik ayıdan post rustan dost olmaz diye. pinpon topu gibi bir abd bir rusya arasında gidip geliyordunuz. ne oldu şimdi ? hiçbir şeyi dinlemeyin sonra iş boka batınca muhalifler şöyle böyle. çözüm süreci aynı feto konusu aynı şimdi suriye konusu aynı. adam olun adam.
  18 -4 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  (bkz: şehitler tepesi boş kalmamalı)
  6 -1 ... benimhalaumudumvar
 10. 10.
  başlığı açan arkadaşa gelsin.
  şehit haberiyle coşan yavşak muhalifler
  11 -3 ... ataturkcu 20