1. 1.
    şehit yakını rte'yi eleştirdi diye ana bacı küfreden aktrolleri görmeyen orospu çocuğunun zoruna gider.

sizin gibilerden öğrendi bu millet.
    51 -35 ... system error
  2. 2.
    çomar değil mi amk , harekatı kk mu başlattı , apo ya sayın diyen rte çadır mahkemesinde pkk lıları aklayan rte , açılımda terörle müzakere olmaz diyenleri iki cihanda lekeli ilan eden rte , şemdin sakık ı tanık yapıp çalışma arkadaşı ilker başbuğ u içeri tıktıran rte şehit gelince tepki gören kılıçdaroğlu öyle mi ? aklınızı izanınızı sikeyim arkadaşlar , arkadaşlar beyninize sokayım bu neyin kafası amk ben anlamadım.
    23 -26 ... paranormalaktivitesizlik
  3. 3.
    Daha beterini de yapan var.
    Bakın şu orospu çocuğu şehit ailesinin tüm bireylerinin ölmesini istemiş.
    şehit abisine çomar diyen orospu çocuğu

Tabi ki bu kansızları gerekli yerlere bildiriyoruz.

Lütfen bu tip şerefsizleri bimer, cimer ve egm.gov.tr ye bildirelim.
    25 -15 ... tengir budun
  4. 4.
    neden sürekli ekşiden haberler paylaşılıyor burada, ekşinin arka bahçesi mi burası?
    12 -6 ... leyte
  5. 5.
    Abisinin cenazesinde insanca gönderilmiş bir çelengi siyasi görüşleri yüzünden dereye atıp aklınca o teröristleri zamanında haburda davul zurnayla karşılatan, diğer teröriste ne istediyse veren vatan haini herife yalakalık yapana ben çomarda demem... Çomarında bir haysiyeti, gururu vardır.
    14 -18 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    Askerimizi şehit edenlerden bir farkı olmayan şerefsizdir.

Vasıfsız liderciği Abisini şehit edenleri Terör örgütü olarak tanımlamıyor, bir de üstüne ziyaretine gidip çelenk bırakıyor. bu ne yüzsüzlüktür?linç edilmediği için şanslı.

Dün seçildi diye sinirden kuduranlar,bugün savunur olmuş.Bunlar çomar dediklerinden daha çomar. Tabi.
    13 -13 ... oduncu mustafa
  7. 7.
    Afrin operasyonuna bombok savas diyen ypg'liderdir. Bahaneyle sehit ve ailelerine öfkelerini kusuyorlar. Kodumun baş comari terörle savaş olmaz, mücadele olur.
    7 -2 ... ata ters binen kovboy
  8. 8.
    --spoiler--
    bak şimdi heyecanlı fanatik partizan arkadaşım. sen "ypg-pyd terör örgütü değildir" deyip, pkk güzelleşmesi yapan birisini türkiye'nin en kalabalık şehrine il başkanı yaparsan, sezgin tanrıkulu, hüseyin aygün, eren erdem gibi insanları kendine sağ kol yapıp, şehit cenazesine çelenk gönderirsen, bu bir iyi niyet degildir. bu şehitle dalga geçmektir. ben o abinin yerinde olsam çelengi dereye tamam. direkt .... anladın sen onu.--spoiler--
    Bak şimdi güzel kardeşim. Sen teröriste terörist demeyen kansıza tavır yapıyorsan, en büyük teröriste utanmadan ne istediyse verdim diyen kansızada aynı tavrı yapacaksın ki, bir saygın olsun.
    Benim sevdiğim yapınca normal, başkası yapınca tu kaka, yok böyle bir dünya.
    8 -7 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    kardeşinin şehit olmasına sebep olanın çelengine değil de, gidip de olayla hiçbir alakası olmayan kişinin başsağlığı dilek çiçeğine kafayı takan acılı bir abiye söylenecek bir şey değildir. fakat yine de kardeşinin ölmesiyle bile hiçbir aydınlanma yaşamamış hala siyasi çıkarlar peşinde koşan bir abidir.

şehit cenazelerinden önce hak ettiğiniz parayı alamazsınız vs gibi tehditler edildiğini herkes biliyor. bu tip gariban insanlar da bu tip eylemlerle olayı iyice abartarak ilerletiyor ve fayda sağlamaya çalışıyorlar.

kısacası yazık, günah. ithamlara dikkat etmek lazım. ama bu kadar sadakat da gösterilmemeli artık.
    9 -8 ... markasiz
  10. 10.
    benim anlayamadığım bir şey var kılıçdaroğlu'nun genel başkanlık döneminde hdp ve pkk-kck ile herhangi bir önemli temas yok.

bazı pkk'lı cenazelerine chp milletvekilleri katıldı diyorlar ben görmedim. okumamış olabilirim.

hdp ile olan temas hdp şu anda bile yasal ve mecliste olan bir parti olduğu için ancak bazı müştereklerde eleştirilir. cezaevlerinde ve bölgede olan bazı olumsuzluklar chp tarafından eleştiriliyormuş bundan tabi ne olabilir.
    bugün selahattin demirtaş ve bazı hdp milletvekileri tutuklu ise bu chp'nin dokunulmazlık oylamasına evet vermesinden dolayı. ayrı yeten kendi mebusları da hapiste.

ama darbe girişimi sonrası bir tane akp milletvekili (elan görevde) hakkında tek bir soruşturma yok. damatları gelinleri oğulları kızları yeğenleri agabeyleri kardeşleri fetö'cü olanlar hakkında da bir şey yok. örneğin il belediye başkanları.
    birde bırakın hdp'yi pkk ile direk temas yapan kandil dağına ara bulucu gönderen öcalan'ın direktiflerini (mektup) mitinglerde okutan , yabancı başkentlerde pkk üst düzey yöneticileri, ile toplantılar yapan b bir akp var.
    daha mahkemeler ,hendekler, askeri operasyonların engellenmesi gibi olayları yazmıyorum yazsam sayfa yetmez. ışid,el-nusra falan artık ansiklopedi olur.

devletin direk teması ise muamma. örneğin pyd-ypg ilesüleyman şah türbesi operasyonu.
    kitap olur yazsan.
    ama chp şiddete karşıyız devlet yasaların dışına çıkmasın pkk silah bıraksın şiddet ve tedhiş hareketlerine son versin diyor ,hemen isnat.
    sezgin tanrıkulu var . chp milletvekili bölgeden . topun ağzında . suçlandığı şeyler incir çekirdeğini doldurmaz.

chp'nin bir kez bile teması yok. aten olsa anında savcılık devreye girer.

ama bizin sağcı bu tarafı unutuyor aaa chp iğne batırdı.
    9 -11 ... baris hemen simdi