1. 1.
  Ön edit: hele götü boklu bebelere bak hele, hele bilgisayarın başında otururken ağzına 8 tane lays'i aynı anda sokup bir yandan da 2,5 litrelik kolayı kafasına diken ve hayatında bi boka yaramayan şişko yağlı göbekli sivilceli ergen tayfaya bak hele. Anne ve babalarının öğrettiği saçma sapan ideolojiyi nasıl da can siperane savunuyorlar. Araştırma yok sorgulama yok. evde ve mahallesinde ne duyduysa o. Neymiş, "ekşi sözlük yazarı haklı"ymış! Hele ite bak ile. Lan gavat, sen evinde osura osura uyu diye şehit oluyor o asker, monitör karşısında ayı gibi geğire geğire özgür takıl diye can veriyor. Sen ne bok oluyorsun da şehit ve ailesine dil uzatıyorsun fare suratlı? Yavşağa bak utanma da yok şerefsiz de. Azcık haysiyet olsa yüzü kızarır ama nerede o karakter? Aldığınız oksijen ziyan lan sizin asalaklar.

  Ekşi sözlükteki orospu çocuğudur. Favori sayısı ise ekşinin nasıl bir yer olduğu hakkında fikir vermektedir.
  şehit abisine çomar diyen orospu çocuğu

  Edit: şehit abisi çelengi dereye atmakta haksız mı? Hem "pyd-ypg terör örgütü değildir" diyeceksin, hem "Türk askeri güneydoğu da katliam yapıyor" diye sikindirik bir rapor hazırlayacaksın , hem terörist cenazesine katilacaksın, hem pkk sever birisini ülkenin en kalabalık ilinin başına parti başkanı yapacaksın hem de şehit cenazesine çelenk göndereceksin öyle mi? Resmen küfürdür bu. eğer Bunu yapıyorsan herkesi hitap ettiğin kitle gibi cahil saniyorsundur. Herkes herseyi görüyor merak etmeyin siz.

  Edit2: evet görüldüğü üzere bazı davarlar yine bu şerefsizliği aklamak için alışıla geldik biçimde "ama akp'de yaptı" şarkıları söylemeye devam ediyorlar. "Akp ayrı biz ayrı, yanlış her yerde yanlış" diyemiyorlar. Davar işte, ne olacak? Bokunuzda boğulun amk. insanlar sizi neden sevmiyor şimdi daha iyi anlıyorum.
  41 -75 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  şehit yakını rte'yi eleştirdi diye ana bacı küfreden aktrolleri görmeyen orospu çocuğunun zoruna gider.

  sizin gibilerden öğrendi bu millet.
  51 -35 ... system error
 3. 3.
  Bazı orospunun çıkardıklarının da, arkadan yemiş papağan misali hiç durmadan "ama akp'de yaptı" diyerek olayı aklamaya çalışma gayretlerini bizlerin görmesine vesile olan orospu çocuğudur aynı zamanda.
  22 -14 ... bim kamyoncusu
 4. 4.
  çomar değil mi amk , harekatı kk mu başlattı , apo ya sayın diyen rte çadır mahkemesinde pkk lıları aklayan rte , açılımda terörle müzakere olmaz diyenleri iki cihanda lekeli ilan eden rte , şemdin sakık ı tanık yapıp çalışma arkadaşı ilker başbuğ u içeri tıktıran rte şehit gelince tepki gören kılıçdaroğlu öyle mi ? aklınızı izanınızı sikeyim arkadaşlar , arkadaşlar beyninize sokayım bu neyin kafası amk ben anlamadım.
  23 -26 ... paranormalaktivitesizlik
 5. 5.
  Daha beterini de yapan var.
  Bakın şu orospu çocuğu şehit ailesinin tüm bireylerinin ölmesini istemiş.
  şehit abisine çomar diyen orospu çocuğu

  Tabi ki bu kansızları gerekli yerlere bildiriyoruz.

  Lütfen bu tip şerefsizleri bimer, cimer ve egm.gov.tr ye bildirelim.
  25 -15 ... tengir budun
 6. 6.
  neden sürekli ekşiden haberler paylaşılıyor burada, ekşinin arka bahçesi mi burası?
  12 -6 ... leyte
 7. 7.
  Abisinin cenazesinde insanca gönderilmiş bir çelengi siyasi görüşleri yüzünden dereye atıp aklınca o teröristleri zamanında haburda davul zurnayla karşılatan, diğer teröriste ne istediyse veren vatan haini herife yalakalık yapana ben çomarda demem... Çomarında bir haysiyeti, gururu vardır.
  14 -18 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  Askerimizi şehit edenlerden bir farkı olmayan şerefsizdir.

  Vasıfsız liderciği Abisini şehit edenleri Terör örgütü olarak tanımlamıyor, bir de üstüne ziyaretine gidip çelenk bırakıyor. bu ne yüzsüzlüktür?linç edilmediği için şanslı.

  Dün seçildi diye sinirden kuduranlar,bugün savunur olmuş.Bunlar çomar dediklerinden daha çomar. Tabi.
  13 -13 ... oduncu mustafa
 9. 9.
  Afrin operasyonuna bombok savas diyen ypg'liderdir. Bahaneyle sehit ve ailelerine öfkelerini kusuyorlar. Kodumun baş comari terörle savaş olmaz, mücadele olur.
  7 -2 ... ata ters binen kovboy
 10. 10.
  --spoiler--

  abisinin cenazesinde insanca gönderilmiş bir çelengi siyasi görüşleri yüzünden dereye atıp aklınca o teröristleri zamanında haburda davul zurnayla karşılatan, diğer teröriste ne istediyse veren vatan haini herife yalakalık yapana ben çomarda demem... çomarında bir haysiyeti, gururu vardır.

  --spoiler--
  Bak şimdi heyecanlı fanatik partizan arkadaşım. Sen "ypg-pyd terör örgütü değildir" deyip, pkk güzelleşmesi yapan birisini türkiye'nin en kalabalık şehrine il başkanı yaparsan, sezgin tanrıkulu, Hüseyin aygün, eren erdem gibi insanları kendine sağ kol yapıp, şehit cenazesine çelenk gönderirsen, bu bir iyi niyet degildir. Bu şehitle dalga geçmektir. Ben o abinin yerinde olsam çelengi dereye tamam. Direkt .... Anladın sen onu.
  5 -11 ... bim kamyoncusu