1. 1.
  Öğretmen maaşlarını her fırsatta çok gören liselilere, ya da serkan inci gibi parayı sonradan bulup öğretmenleri beğenmeyen parazitlere gösterilmesi gereken eşyalar.

  https://mobile.twitter.com/ATuncayOzkan/status
  4 -5 ... comarlarin korkulu ruyasi
 2. 2.
  2 ay tatil yapıyorlar diye öğretmenlere Çakan aktroll işsiz göt oğlanlarına da gösterilmesi gereken eşyalar.
  3 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 3. 3.
  Bu resmi gören "herkesi" üzmüştür. Yeni atanmış polis, uzman, astsubay, veya herhangi bir kamu personelinin evinden çokta farklı değildir.

  Eleştirilen öğretmenlerin hangileri olduğu malum. Şehit öğretmen üzerinden duygu sömürüsü yapmayın.
  6 -2 ... cold man
 4. 4.
  Ben hiçbir troll başlığında veya entrysinde "şu şu şu öğretmeni eleştiriyoruz, herkesi değil " diyen bir aktroll göt oğlanı görmediğim için tepki gösterdiğim eşyalar.
  2 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 5. 5.
  Devletimiz sağolsun. Çok sahip çıkar öğretmenine.
  4 ... silgi yiyen kadin
 6. 6.
  öğretmenlik mesleğinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösteren eşyalardır. bu insanlar yokluktan gelen insanlardır. malum ailesinin durumu iyi olanlar üniversiteye giderken tercih etmezler bu mesleği. ekseriyet ile ailesi orta sınıf ve altında olanlar idealleri uğruna giderler herhangi bir dal üzerinden öğretmen olurlar. her birisinin hikayesi vardır hem bizzat bu sözlükten hem normal yaşantımdan birçok hikaye dinledim. dinlerken hüzün bastı birçoğunda. bizler okula giderken değerlerini bilemedik o öğretmenlerimizin ancak sonrasında fark ettik birçok şeyi.

  askerlik vazifesi sırasında gönüllü olarak öğretmenlik yaptım akşamları eğitimden sonra. 20 yaş ve üzeri insanlara bir şeyler anlatmak öğretmek bile bu kadar zorken onların ilk okul orta okul ve lise seviyesindeki çocuklara bir şeyleri öğretmeye çalışmaları ne kadar zor ve ne kadar değerli orada daha iyi anladım..

  velhasılı bu şehit öğretmenimizi ve görev başında iken doğuda şehit edilen diğer tüm öğretmenleri, polisleri, askerleri ve sade vatandaşları unutmamak boynumuzun borcudur. allah gani gani rahmet eylesin. bırakın yazları 2 ay tatil yapsınlar bırakın maaşları şu kadar olsun ne fark eder. her devlet memuru aldığı maaşı hak etmiyor mu böyle mi bakmak lazım olaylara. imamların maaşı gündeme gelince infial koparan tipler söz konusu öğretmenler olunca canavara dönüşüyor. bu iki yüzlülük neden ?
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  işsiz güçsüz bir baltaya sap olamamış it oğlu it olup sabah akşam öğretmen maaşı ve tatili muhabbeti yapan it oğlu itlerin içini ferahlatan eşyalardır ayrıca.
  4 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
 8. 8.
  zenginler için bir şey ifade etmeyen eşya listesi bizler için çok şey ifade ediyor.
  3 ... devrimer