1. 1.
    "ağanın eli tutulmaz" diye daha fazlasının yapılması istenir.
    1 ... monk of monkmountain
  2. 2.
    Bir numarası olmasa da, Bazen sabırsızlıkla beklenen atıştırmalıklardır.
    Açken, ben ben değilim bünyeleri için, hızır gibi yetişir.
    3 ... zeytinyagli dolma kalem
  3. 3.
    sadece çay kahve alarak nasıl cool olunduğu anlaşılmayan ikramdır.

bir tane kek almakta ne var lan kız aaa kek aldı ıyy kıro mu diyecek?
    10 ... system error
  4. 4.
    otobüste uyurken ikramı duyduğum andaki halim temsili:

şehirlerarası otobüste yapılan ikram
    6 ... kornisten kovulan perde ruleti
  5. 5.
    bu ikramlara bazı X hava yolu şirketleri deli gibi para alıyor. Kıymetini bilmek lazım otobüslerin.
    1 ... senaristoyuncu
  6. 4.
    7 ... usenmez kalem
  7. 5.
    Markette onlarca seçenek varken bu ikram menüsünde sadece çay kahve kek kraker olur ama bu kadarı bile insanın ağzının suyunu akıtır. Otobüsteki sıkıcı ortama renk getirmesi dileğiyle sanırım bu yüklenen aşırı anlam.
    4 ... tornaci tacettin abi
  8. 6.
    cool görünmek için eti cin i reddetmiş adam. kahveyi içtin işe yaradı mı? ne zaman evleniyorsunuz.
    5 ... kafam bir milyon
  9. 7.
    istanbul'dan izmir'e seyahat ediyorum. benimle birlikte 20 kadar yolcu var. az once ikram servisi basladi. koltuk numaram 1 oldugu icin ilk olarak bana sordu muavin: ne alirsiniz? kendinden emin, başım dik bir sekilde: hicbir sey istemiyorum. dedim. 

yaklasik 20 kisi şaşkın bakislarla beni izledi. gururluydum. 60 yaslarinda bir teyze ayaga kalkip alkislamaya basladi, devaminda tum otobus. arka siralardan bir amca gelip tebrik etti. yaklasik 10 yildir otobuslerdeyim, ilk kez ikrami geri ceviren bir yolcu gordum dedi. arkamda oturanlarla sarmaş dolaş olduk, muavin sırtına bindirip bi tur gezdirdi otobusu. 

şoför: istersen izmir'e kadar sen kullan, bu aracın sana ihtiyaci var. dedi. kabul etmeyince allah adi verdim diyerek biraz daha ısrar etti. en arkada oturan genc çift göz yaşlarını tutamadi. 17 numarada oturan, az once cantasindan salatalik, domates cikartip ikramlardan 2'şer tane alan başortulu kadin, bu utançla yaşayamam diyerek aracı terk etti.
    8 -1 ... geceyebakan
  10. 8.
    4 ... true