1. 1.
  Her zamanki gibi tek kişilik koltuğumda giderken başıma gelen olaydır. Yan tarafımda bir anne ve yürümeyi yeni öğrenmiş oğlu oturuyordu. Kadına bir telefon geldi. Ağlamaya başladı. Meğerse annesi ölmüş. Kadın yoldayken böyle haber verilir mi orası ayrı bir şey. Başını cama yasladı hüngür hüngür ağladı. Yanında da bebeği ağlıyordu. Muavin geldi herkesi sakinleştirdi. Çocuğa baktı biraz. Sonra çocuğu bana verdi. Biraz sende dursun dedi. Aldım çocuğu kucağıma tam 4 saat kucağımda durdu öyle. Oynadım onunla. Ama iyi anlaşmıştık. Yanımda getirdiğim çubuk krakerleri falan verdim. Çantasında maması varmış mamasını yedirdim ama kadın hala ağlıyor. Otobüs çorum da durdu. Çocuğu aldı kucağımdan indi otobüsten. inerken çocuğun bana attığı gülücük hala aklımda. Samsun a kadar hüzünlü gittim. Alışmıştım ona.
  6 ... the president
 2. 2.
  Otobanda yolcu alıp parayı kendi aralarında kırışmaları. Gerçi bu ilginç degıl ama yine de yazayım dedim.
  1 -1 ... urlaliimam
 3. 3.
  Çorum'a memlekete giderken arkadaki kadın ayağa kalkıp bana kusmuk duşu aldırmıştı ulan insafsız muavinden poşet istesene senin yüzünden 6-7 saat kusmuk koktum.
  ... birambuzluolsun
 4. 4.
  kastamonudan istanbula dönerken 10 saatlik yol boyunca 10-12 kadar çocuğun sürekli ağlaması. inanılmaz bir senkron yakalamışlardı veletler. 3-4 tanesi son ses ağlarken diğerleri onların yorulmasını bekliyordu. ilk grup yorulunca ikinci 3-4 lü grup başlıyordu. onlar yorulunca son 3-4 lü grup başlıyordu. tabi bu arada ilk grup dinlenmiş oluyor 3.grup yorulunca bayrağı tekrar onlar devralıyordu. hayatımda böyle bir şey görmemiştim bundan sonrada göremem galiba.

  o kadar çocuğun aynı otobüste olmasına mı şaşırayım organize olup ağlamalarına mı şaşırayım yoksa hiçbirinin anne babasının çocukları susturmak için en ufak bir girişimde bulunmamasına mı şaşırayım yoksa yoksa mola yerlerine yaklaşınca hepsinin aynı anda susmasına mı şaşırayım şaşırıp kalmıştım. o günden sonra zaten şehirler arası giderken otobüs kullanmıyoruz ailecek. eşten dosttan veya çalıştığım şirketten araç bulamazsam kiralıyoruz kafa rahat oluyor en azından *
  13 ... mel mel bakan gibson