1. 309.
    tüm yolcular alındıktan sonra ilk otobana çıkıldığında verilen kek ve meyve suyu ikramı. küçükken daha çok otobüs yolculuğu yapardım ve o zaman severdim niyeyse. o kekin kokusu hep güzel gelirdi konumuza dönecek olursak eğer gece yolculuğu ise, isterse temmuz ayı olsun, mola yerinde inince illa ki biraz üşümek. ve tabii ki kova ile yıkanan otobüs camları.
    10 ... en asaletli duygularin adami
  2. 310.
    Otobüs henüz hareket etmemişken herkesin yakınlarının dışarıdan cama doğru bir şeyler anlatmaya çalışması.
    2 ... kendini kandiran adam
  3. 311.
    şehirler arası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan, beslenme çantamda trüf mantarıydı madame..
    ben seninle bir gün erzurumun is kokan dağlarında, cağ kebabı yeme ihtimalini sevdim, kara kurak mevsimlerin çare bilmez güzü..
    zamanın savrulan yıldız tozlarında, fly gayserin rainbow kuşağında hidrojenik sohbarlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi...
    -4 ... kasli seksi ve eski yazar
  4. 312.
    Yanınıza biri oturduysa hızla gerçekleştirilen muhakeme. Konusulması gereken biri degilse ve laubalilige hazırsa kulaklık takip, kendi ic dunyana kapanmak.
    ... yasas
  5. 313.
    mola yerlerindeki tuvaletlerin mundarlığı. sanarsın adamlar evindeyken bile biriktirip yıllık zıçıyor.
    ... nicki martin
  6. 314.
    Muavin ikram için yaklaşınca uyuyor numarası çekmek.
    ... entel piposu
  7. 315.
    Çay ve dandik bir kek.
    ... selia
  8. 316.
    Tek hatırkadığım top kek ve kahve ikilisinin o yolculukta aytı bir tadı olduğu. Yıllar oldu şehir dışına çıkmayalı. Çıkacak kadar güzel ve heyecanlı bir sebep bulamadığim için.
    ... tear of the moon
  9. 317.
    Yandaki teyzenin yemek ikramı.(sarma vb)
    1 ... amatsu mikaboshi
  10. 318.
    Uzaktaki tepeler ve heyecanla gelmesi beklenilen ikramlar.
    1 ... tuhafbirinsan