1. 1.
  reklamsiz inek saban filmleri izlenebilen tek yer.
  1 ... laz pacino
 2. 2.
  herkesin sayisiz acayip posetlerdeki sulardan icme hakkinin oldugu ama sadece bir topkek yeme hakkinin oldugu adalet yuvalari.
  3 ... laz pacino
 3. 3.
  pencere kenarinin asalet timsali soylulara verildigi, bayan yaninin evla oldugu, koridor tarafina oturan yaklasik elli kafanin on saat boyunca koridora uzattigi kafalariyla yolu izledigi duzenek.
  ... laz pacino
 4. 4.
  her daim kusan yolcular icin siyah poset zulalanmis arac.
  1 ... laz pacino
 5. 5.
  her bir koltuğunda "pencere window(koltuk numarası) koridor aisle(koltuk numarası)" yazan ulaşım aracı.
  ... marmusa
 6. 6.
  hayatimin bir kisminin gectigi,nefret ettigim arac...
  1 ... pisipisi
 7. 7.
  yanınızda oturan insanın kişiliğine göre iyi veya kötü olduğunu anlayacağınız durum. eğer yolculuk yaptığınız firma bide öyle uyduruk birşeyde yandınız demektir.baya bir eziyet çekiceksinizdir.(havalandırmanın bozulması,koltuk arkasındaki pardak koyma yerinin sürekli düşmesi,yiyeceklerin bozuk olması ve en kötüsü bu durumdan midenizi bozmanız..)
  ... not perfect
 8. 8.
  varan veya ulusoy ile yapılıyorsa muavinlere ve şöföre göre tadından yenmeyecek yolculuğa aracılık edebilen otobus. varan daha çok tercih edilir. sanıldığının aksine metro'ya ulusoy'a göre daha ucuzdur. hem kalitelidir daima. ama sonuç olarak camdan dışarıya bakarsınız.
  ... alcoholica
 9. 9.
  nice,hayatlara,nice asklara,nice vuslatlara,nice ayrılıklara,nice cocukluklara,nice hayal kırıklıklarına gecici olsa da ev sahipligi yapmıs,yolların ve yollar gibi hikayeleri olan insanların sürekli icinde bulundugu,aslında sadece insanların degistigi ama hikayelerin hep aynı oldugu 4 tekerlekli zaman kapsülü.
  2 -1 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  ya sevdiğimizin yanına goturen yada sevdiğimizin yanından goturen bambaşka bir hayatı geride bırakmamızı sağlayan bazen nefret ettiğimiz bazende hayatımızda en çok sevdiğimiz şey olan araçlardır.*
  1 ... buss