1. 1.
    askere gidiliyorsa kaçınılmaz olan durumdur kendileri.
    4 ... djarumturk
  2. 2.
    güzeldir.
    ... tfhgfhghgh
  3. 3.
    çok sık karşılaşılan durumdur.
    ... dunden sonra yarindan once
  4. 4.
    4 yıllık maceranın sonuna gelirken akla gelen eylem.
    3 -1 ... vattafakizgoin10
  5. 5.
    kimsenin size karışmayacağı ve zaten farkedemeyeceği rahatlatıcı eylem.
    1 ... hicbirseygorundugugibidegildir
  6. 6.
    her yolculuğumda istemeden de olsa yaptığım şey...

birilerini arkamda bırakmak zorunda kaldığımda, kendimi ne kadar tutarsam tutayım ağlıyorum. o yüzden uğurlama gelmeyin diye tembihliyorum tüm sevdiklerime ama o yol çizgileri akıp giderken, yaşlarım da dökülüveriyor işte. çok ağlak değilim aslında ama sevgim taşıyor her seferinde. yazık bana yahu! helak oluyorum her yolculukta.
    3 ... crysania
  7. 7.
    geride bırakılanlara göre şiddeti değişen bir olaydır.
    ... ameliepoulin
  8. 8.
    üniversiteye ilk yalnız gidişte, ilk kez ayaklar üzerinde tek başına durulacak zamana başlarken, insanın kalbinin iflas etmesinin sebep olduğudur. ilkler her zaman zordur, hele arkada sevenler bırakılıyorsa insan duygulanır, gözyaşlarına engel olamaz.
    bazen de uzun süren ve acıtan bir ilişkiden çıkınca insan kendine engel olamaz, gururu bırakıp otobüste ağlamaya başlar. ayrılık acıtır.
    5 ... legend of the stranger
  9. 9.
    oturur oturmaz yerine, bir hüzün alır seni. ailene bakarken onların özleminin yanında, sevdiğin gelir aklına. birlikte yaşadığınız dakikalar gözünün önüne gelir.otobüs kalkar, el sallarsın ailene. ama o sallanan el sevdiğine gidecek olan öpücük olarak dağılır yansımasında. resmini çıkarırsın çantandan, masum gülüşü çıkar karşına. o dokunduğun öptüğün yüz, uzağında kalacak saatler sonra. bir dahaki görüşmenizin ne zaman olacağını kestiremezsin. belki 1 ay belki de 2. bu seni dahada üzer. ve damlar resmin üzerine ilk gözyaşın.
    2 ... nacres
  10. 10.
    gitmenin kendi içinde barındırdığı bir hüzünden kaynaklanan durumdur. bazı insanlar ne olursa olsun gitmelere hiç dayanamazlar.
    ... alone with everybody