1. 1.
  Girişinde parası olmayanları morga yönlendirecek devlet destekli özel hastanelerin başlangıcıdır. Yalaka kardeşlerim zaten şimdiden 5 liralık ilacı yazdırmak için 10 15 lira ödüyorsunuz. Bunlar da yapıldıktan sonra görürsünüz ebenizi artık kısayoldan. Ha burada önceden ssk idi kuyruk idi vıdı vıdı diyecek beyinsizler ne olur en azından bi nokia 33 10 kadar da olsa o işlemcilerinizi çalıştırın.

  --spoiler--
  Cebinde yüz doların yoksa ambulans seni almaya dahi gelmiyor
  --spoiler--
  2 -4 ... jawsi azam
 2. 2.
  --spoiler--
  Sancaktepe'deki General Hakkı Tunaboylu ve Şehit Binbaşı Bülent Bulut kışlalarına Şehir Hastanesi yapılması için düğmeye basıldı, 350 dönümlük askeri arazi için imar planı değişikliği yapıldı.
  Sarıgazi Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 3 milyon metrekarelik askeri alan, 2013 yılında imzalanan protokolle Milli Savunma Bakanlığı’ndan Sağlık Bakanlığı’na devredilmişti. istanbul Büyükşehir Belediyesi (iBB) Meclisi’nin Kasım ayı oturumlarında, askeri arazi içinde kalan 350 dönümlük arazi için imar planı değişikliği yapıldı. Oyçokluğu ile alınan kararla bu askeri arazinin ‘Sağlık Tesis Alanı'na alınmasına karar verildi. imar ve Bayındırlık Komisyonu’nun hazırladığı raporda, Sancaktepe kampüs alanında yapılması planlanan yatırımların bir an önce hayata geçirilmesi için, “Kışla faaliyetlerini olumsuz etkilemeyecek ve arazi üzerinde inşai faaliyet yapılmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek bir sahanın kullanılması ihtiyacı hasıl olduğu” belirtildi.
  METRO HATTI GEÇECEK
  Yeni plana göre, kışlanın batısında kalan araziye sağlık tesisinin yan sıra cami, okul ve idari tesis binaları da yapılacak. Öte yandan Çekmeköy-Sarıgazi-Taşdelen'e kadar uzatılacak Üsküdar-Ümraniye metro hattı ile Şehir Hastanesi'ne toplu ulaşım sağlanacak.
  “iSTANBUL'DAKi ASKERi ALANLAR iMARA AÇILMAMALI”
  CHP'nin red verdiği oylamada söz alan iBB'nin CHP'li meclis üyesi Esin Hacıalioğlu, ingiltere'yi örnek göstererek “ingiltere'de 7 tane hastane yakın zamanda iptal edildi. Bu nedenle ingiltere'deki sağlık hizmetleri krize girdi” diye konuştu. Hacıalioğlu, “Uluslararası sermayenin sahip olacağı hastaneler zincirine ülkemizin genlerini teslim etmiş olacağız. Askeri alanı imara açıyor, üstüne üstlük yabancı sermaye getiriyoruz. istanbul'daki askeri alanların hiçbir şekilde imara açılmaması gerektiği, toplanacak hiçbir yerin kalmadığı görüldüğünden bu tür dosyaların gözden geçirilmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.
  4 BiN YATAKLI OLACAĞI AÇIKLANMIŞTI
  Kamu özel işbirliği ile inşa edilecek entegre sağlık kampüsünün 4 bin yataklı olacağı açıklanmıştı. Hastane bünyesinde Genel Hastane, Kadın Doğum, Çocuk, Kardiyoloji ve KVC, Onkoloji, Ortopedik ve Nörolojik Bilimler, Psikiyatri, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri yer alacağı duyurulmuştu. DHA
  --spoiler--
  1 ... recomax
 3. 3.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  -2 ... the gate guardian
 4. 4.
  Cumhuriyet tarihinde yapılan en büyük vurgundur.
  1 -1 ... asfaloth
 5. 5.
  bir diğer adı entegre sağlık kampüsü olan kamu-özel ortaklığındaki sağlık üsleri.
  önümüzdeki hafta adana'dakinin açılışı yapılacaktır.
  ... oglan midir adam midir bilemem
 6. 6.
  Doktorların %75'e yakının çalışmak istemediği ve sağlık sistemindeki sorunları daha da ağırlaştıracağını düşündüğü hastaneler.

  http://www.cumhuriyet.com...r_hastaneleri_anketi.html
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 7. 7.
  https://www.google.com.tr...rceid=chrome&ie=UTF-8
  ... anambunelan
 8. 8.
  Gençlik kollarına dönüşmüş kurumdur. Çalışanların çoğu gençlik kollarından.
  3 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
 9. 9.
  Sağlık çalışanlarının atanması için son umududur.Benimde öyle doğrusu.
  ... iiiblacktoothiii
 10. 10.
  recep tayyip erdoğan'ın hayalim dediği ve çok şükür gerçekleştirdiği proje.
  1 -2 ... barkhausen krakeri