1. 99.
    Şu an aklıma jokere karşı attığı "seni mi dolandırdım ulan dolanmasaydın o zaman, olan olmuş dolanmışsın yol al domalmadan" freesi gelen rapper.
    Adam çok başarılı yazıyor bence, laf vurduğu şeylere bakacak olursak bilgi ve kelime haznesi baya gelişmiş bir abimiz. Ayrıca çok eğlenceli ve bildiğim kadarıyla rap dışındaki şeylere de yeteneği var. Samimi geliyor bana bilmiyorum. Aa bir de eşi hamile galiba, kadın da çok sempatik ve samimi birine benziyor.
    ... kopek oldurmeyen sarap
  2. 100.
    anlamını çözemediğim bir gırtlak ve nefes kontroluyle kontrolden çıkan rapçi.
    ... kolpa sanchez
  3. 101.
    son olarak muhammed rıza pehlevi tarafından kullanılmış 'kralların kralı' anlamına gelen ünvan.
    ... ucmuyosaknewtonasaygimizdan
  4. 102.
    türkçe rapin eminem i olduğunu düşündüğüm rapçi kişisidir.

hani ceza yı 2000 li yıllarda yaptığı rapstar albümünün hürmetine birinci sıraya koyarsak,

şehinşah da yaptığı parçalarla şahsım adına ikinci sırayı fazlasıyla hak ediyor türkçe rap sıralamasında.

söyleyiş şekli ve hızı sebebiyle, genellikle ilk dinlediğinizde hiçbir şey anlamadığınız parçalarının,

sonraki dinleyişlerinizde, -çoğu zaman- anlam bütünlüğü ve derinliği içerdiğini görebiliyorsunuz.
    3 -3 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  5. 103.
    Türkçe rap ve freestylde emeği büyüktür. Sesini sevemedim. Isınamıyorum. Sert sesle battle rap daha çok ilgimi çekiyor. Ben sevemesem de saygı duyuyorum kalemine. Iyi yazıyor bi kaç şarkısını dinlemisligim var.
    1 ... dogangorunumlukirmiziankakusu
  6. 104.
    Severim.
    1 -1 ... ard07
  7. 105.
    iyi bir rapper. saygiyi sonuna kadar hak eder.
    2 ... kardan adamin oglu
  8. 106.
    Bugün deev albümünü çıkartan rapper.
    1 -1 ... galeyana gelen
  9. 107.
    dj artz ile çektikleri yeni klip eğlenceli olmuş, ayrıca şarkı çok başarılı.devamını bekliyoruz şeyn.

https://www.youtube.com/watch?v=gwiuCh904WY+
    ... wake up bitcheez
  10. 108.
    Rap piyasasının en sağlam yazan rapçilerindendir.

Yazdıklarıyla sizi her zaman şaşırtır, üzerine düşünülmesi gereken sözler yazar.

--spoiler--
    kredi faizini veriştir bol
    sen işçi maykıl işçi kal ve işle verilir borç.
    cebini boş ver evini loş eminim hoş
    çocukların yemi yerine kesip etini koy.
    eşini soy boylu boyuna doğra çeşidi çok tut
    ne cici yo cinnetin bile ..geçiniyoo...
    homosapiens evrildi telle çevrildi beyni
    ne faturası biter..nede verdiğin vergi..
    geldiğim yer diğer şehirlerden epey bi giderli
    şeyn haremeynde devrim için emrin yeterli
    --spoiler--
    (Şehinşah-züğürdün çenesi)
    3 -1 ... septisist