1. 1.
  sahlarin sahi. eskiden iran'da her ulkenin bir sahi olurmus. dolayisiyla bunlarin hepsini yoneten kisiye sehinsah denirmis. tabi o zamanlar pers imparatorlugu taa egeye kadar gelmis. simdiki arap dunyasinin batisi misira kadar tamamen onlara ait, anadolu desen horasan desen keza.

  cemsit'in kurdugu imparatorluk iste. persepolis'i buyuk iskender yakmadan once. serefsiz, dunya baskentine yapilir mi ulan.. sikiyosa kendisi daha guzelini yapsaymis, medeniyetsiz barbar iste. oldur, yonet. politika mi lan bu? lan ben neyse bi sey demiyorum..
  4 ... child
 2. 2.
  patron ile feati olan underground ile nokia supersound yarışmasında ilk 10a kalan underground rapper.
  2 ... comedia
 3. 3.
  ceza'dan iyi flow yapan underground rapçi. http://www.myspace.com/sehinsah adresindeki müzikleri arasında da bir flow mevcut.
  2 -2 ... thedewil
 4. 4.
  sesi kıçından bi yerinden çıkaran kardinal üyesi.bi röportajında şarkılarını kendini kasmadan söylediğini belirtmiştir.hakkatten öyleyse bu adamda büyük bi yetenek var.herkese tavsiye edilir...
  2 -4 ... comedia
 5. 5.
  şahlar şahı, hükümdar, padişah.
  ... unique270
 6. 6.
  enteresan sesli underground rapci. hiphop okulu albümüyle ortalıgı dagıtmıs bid10u dissleriynen yemiştir..
  3 -2 ... untitleduser
 7. 7.
  garip bir sesi olan rapper. nasıl bir gırtlaktır anlamam. Ses tellerini parçalayacakmış gibi...
  -1 ... unay
 8. 8.
  şarkıları süper olsa da canlı performansta hem o sesi çıkarıp hem nefes almadan o kadar sözü söylerken oldukça zorlanan ve kıpkırmızı olan rapçi.
  1 ... you cant help me
 9. 9.
  tipi sayesinde sesine ses çıkarmadığımız mc. *
  lakin lirikleri berbat.
  1 -4 ... çakalcarlos
 10. 10.
  lan çocuklar bi. s.kt.rn gidin a.m.na k.d.m.n çocukları nidalarıyla başlayan şarkısını tekrar modunda dinlediğim rap insanı.
  3 ... kocamann