1. 1.
  işini yaptığı için linç edilen avukattır. Olaya duygusal olarak bakınca garip gelebilir ama sonuçta ortada açılmış bir dava var ve avukatın görevi müvekkilinin hakkı olan parayı tahsil etmektir. Adalet bakanlığı hangi gerekçe ile hakkında soruşturma açmış anlamıyorum. Kanunlarda şehit olan biri icraya verilemez diye bir madde var da biz mi bilmiyoruz?

  http://m.milliyet.com.tr/...ozgat-yerelhaber-2590982/
  24 -20 ... bexdever
 2. 2.
  kanından şüphe ettiğim insan takımıdır.
  10 -17 ... sosyologcu
 3. 3.
  inisiyatif kullanmayı bilmeyen avukattır. işinii yapıyormuş... sikiyim işini! çocuk canını vermiş suriye'de orospu evlatlarıyla savaşırken. haciz ne lan?
  17 -6 ... saldirayterk
 4. 4.
  Burda ahlakı tartışılması gereken avukat değil, müvekkildir. Müvekkil isteğini geri çevirmedikten sonra avukat ne yapabilir? Avukat müvekkile bağlı.
  16 -1 ... yahigewrovski
 5. 5.
  doğrudur ya da yanlıştır demeden önce iyice olayı öğrenmek gerekir. evet avukatın yaptığı götlekliktir. yalnız arkadaş, bilen de bilmeyen de konuşuyor. avukat 2009 da alacak felan diye kafa karıştırmaya çalışıyor ama şehit düştüğü gün alacklarınız kabilinde adamın ailesinin alacağı ikramiyeye tedbir koyduruyorsunuz. sizin cibilliyetinizi sikeyim...
  2 -2 ... torunusamil
 6. 5.
  Yaptıgı şerefsizlik tepki görünce mehmetçik vakfına 18.000 lira bağış yapmış, lakin yaptığı bağış mehmetçik vakfı tarafından iade edilmiş olan adi yaratık.

  konuyla ilgili mehmetçik vakfı'nın açıklaması;
  emine gün
  10 -5 ... tengir budun
 7. 6.
  (bkz: şehide kelle diyen adam) veya (bkz: şehit babasını dava eden başbakan)dan pek bir farkı var mıdır?
  10 ... kazangap
 8. 7.
  Avukat sonuçta. Ne yuvalar yıkıp ne ocaklar dağıttılar.
  2 -7 ... cold man
 9. 8.
  Şu başlık sahibini eksileyen malların yaşı 16 dan büyükse, gerçekten türkiyede durum vahim...
  Ulan adam avukat, avukat... Karşısındaki değil şehit,babasının oğlu olsa işini yapmak durumunda... Asıl her davaya duygusal yaklaşırsa problem var demektir.
  Feto nun avukatlar yok mu?
  Apo nun avukatlar yok mu?
  Adamın görevi haksız, suçlu olduğunu bilse bile, korumak... Bu kadar mı zor bunu anlamak?
  12 -8 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 9.
  işini yapmaya çalışan avukattır sözü kesinlikle yanlıştır. hukuken yaptığı hareket kanunsuzdur. ölüm durumunda ödenecek tazminat varislerinin hakkıdır. Daha redd-i miras davası açılıp açılmayacağı belli değil. uzun uzun yazmayacağım ama yaptığı iş hukuksuzdur. yakında alacağı cezayı da duyarsınız.
  vicdani kısmı ise bu postta yorumlanmayacaktır.
  4 -2 ... unbd