1. 1.
  Işid zihniyetinin rehberidir. Cihatçı selefi akımlar bunun gibileri rehber edindi.
  1 -4 ... basiagrimazdovsenaglamaz
 2. 2.
  Dinin camilerde ve vicdanda mahkum edilmemesinin gerekçelerini anlatan, dinin sosyal hayata dair söyleyecek şeylerinin olmasını anlatan, inandığı düşüncelerinin arkasında duran ve bu uğurda canını fedan eden bir kişiliktir.
  3 -2 ... kalahari 1
 3. 3.
  bugünkü ortadoğudaki kanın savaşın taşeronlarındandır.
  1 -2 ... son tahlil
 4. 4.
  abd, ingiliz ve de israil ajanı hain bir köpektir.

  bunun yaşadığı yıllarda israil'in en büyük korkusu, arap milliyetçiliği temelinde birleşmiş arap devletlerinin saldırısına uğramaktı. nasır arapları birleştirmek için çok uğraştı, hayli de yol kat etti. bir ara yemen, suriye ve mısır'ı birleştirip, birleşik arap cumhuriyeti'ni kurdu. 1955 krizinde süveyş kanalının tüm haklarının mısır'a devredilmesini sağladı.

  tüm bu gelişmelerden rahatsız olan haçlı ve siyonist istihbarat örgütleri araplar arasında ikilik çıkarmak için piyasaya yobazları sürdüler. aynen türkiye'de olduğu gibi tüm islam aleminde islamcılık bizzat haçlı ve siyonist istihbarat teşkilatları tarafından görevlendirilen ve desteklenen seyit kutup gibi köpekler sayesinde yayıldı.

  nasır bu itin hakkından geldi ama artık çok geçti...
  4 -4 ... rumeli71
 5. 5.
  trollük sebebiyle sözlükten def edilen akıl hastalarının sevgilisidir.

  şunların laflarına bir bakın! yok allah'ın şeriatıymış da yok bilmem neymiş de...

  ne şeriatı a mallar ne şeriatı? israil gelmiş islam aleminin boynuna basmış, bu hainler hala şeriat diyor! ulan o dediğin israil işbirlikçisi suudi'de, bae'de, katar'da bilmem nede var, ne işe yarıyor?

  oysa arap milliyetçiliği israil için ciddi tehlikeydi. bu tehlikenin önünü alabilmek için 1967'de sürpriz bir saldırı yaptılar ve büyük bir zafer kazandılar. fakat karşılığı 1973'teki karşı baskındı. israil'in tarihi boyunca yok oluşa en çok yaklaştığı anlardan biriydi.

  ya israil yetiştirmesi şeriatçılar ne yaptılar? her yaptıkları israil'e yaradı zira şeriatçı denen eşekler israil'in bilinçli veya bilinçsiz uşaklarıdır.
  2 -1 ... rumeli71
 6. 6.
  Ve; "ben ancak Allahın önünde eğilirim" diyerek idam edilen büyuk şehit ve alim, şiddetin dua ile durdurulamayacağı gerçeğini en guzel boyutlarıyla anlatan ve zalime dur diyebilen, kalemi sağlam insandır, idolümdür gerek tesfir gerek hadis alanında çapı geniştir. Allah yolunda gitmeyi nasip eylesin, güzeller güzeli insan.
  1 -2 ... scarlett johanson
 7. 7.
  Burada modernist, sekuler kafası yaşayanlar abd nin boyunduruğu altında, israilin dizi dibinde sakso çekip, rahatız bizim için hayırlısı bu diyebilecek aptallar görüyorum, tecavuze zulme, duayla karışılık verilmez, cihad farzdır. Cihad deyince işid aklına gelen zavallı cahiller bilemez, cihad namusdur, namussuzda bilemez.
  1 -2 ... scarlett johanson
 8. 8.
  cihada çıkan nasır'ın önünü kesmeye çalışan haçlı ve siyonist işbirlikçisi yobaz haindir. bölücüdür, alçaktır, hiç kuşkusuz ki şerefsizdir.

  zamanının ışidçisidir.

  suç nasır'da ki bunun kopası kafasını zamanında almadı...
  2 -3 ... rumeli71