bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    cozumu kolaydır. cep telefonunun ses kaydı açılır. şarkı yarım yamalak kaydedilir. tanıdıgımız her kese dinletilir. bir bilen çıkar.
    çıkmazsa gogıla girilir nakarat kısmı yazılır cıkan başlıklar taranır. bulamazsan gel alnımı karışladır.
    3 ... liberty
  2. ?.
    turkcellin yeni servisi ile sonuca daha kolay gidilebilecek sorun.
    2 ... devedikeni
  3. 1.
    repertuarı geniş bi arkadaş aranarak çözülebilecek bunalım
    1 ... tombiş
  4. 2.
    birkaç yıl sonra ismini bulunca daha da kötü bir şekli yaşanan bunalım..2 sene önce flört-cemiyette pişiyoruz şarkısını dinlemiştim tabi adını bilmiyordum, sonra ancak bikaç ay önce öğrendim ismini, indirdim şarkıyı.sonra dinleyince "bu muydu!!??" dedim ve de hayata küstüm *
    1 ... atan alir spor
  5. 3.
    milattan öncesinde olmuş ama artık yayından kalkmış dizilerin oyuncularının dizideki isimlerinin hatırlanmamasına benzer durum.
    1 ... darkwhisper
  6. 4.
    "dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe..." sonra, sonrası neydi bunun kim söylüyordu, diye iki gün kıvranmış, sonrasında durakta otobüs beklerken "anladım ki hiç kimse, hiç kimse sen değil" diye mırıldandığımı farkedip şoka sokan durum. şarkıyı bulmuşum, söylüyorum kendi kendime hala farkında değilim...
    ... denizci cakabey
  7. 5.
    belki üstümüzden bir kuş geçer adlı şarkıyı bulmak için aralık ayında girdiğim bunalımdı. radyolarda sonlarında denk geldiğim için ne grubun adını ne de şarkının adını duyabiliyordum. o günlerde çıkan bütün grupları ve şarkılarını didik didik etmiştim ama nafile. sonunda albümleri çıktı da bunalımdan kurtuldum.
    1 ... gonulcelen
  8. 6.
    intihar sebebidir. şarkı değil böyle bi başlık.
    2 ... arjen robben
  9. 7.
    (bkz: baslıgı okurken yorulmak)
    4 ... ümit
  10. 8.
    şarkıyı değil de bu başlığı unutup hatırlamaya çalışan kişinin bunalımı yanında az bile olan bunalım çeşididir.
    ... kerrat cetveli