bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  tatil mekanı.güzel yer.
  4 ... hendrix
 2. 2.
  istanbul'a yakın olması nedeniyle bazı vatandaşlarımız tarafından ilgi gören tatil beldesi.istanbul'a yakın bir yer olmasa gidilmeye değecek bir yer değil.
  2 -2 ... chilavert
 3. 3.
  sahili yosun dolu ama yosunlar asıldıktan sonra denizin suyu ve kumu cooooook guzeldir. fakat marmara denizindeki yogun trafikten dolayı bir turlu yuzulemez. bir tanker gecer ve yarattıgı kocaman dalgadan dolayı tepetaklak olursunuz.
  1 ... ms.viking
 4. 4.
  hiçbir özelliği olmayan, genellikle yaşlıların olduğu, denizinin birgün ege denizini aratmayacak kadar temiz, birgün ise, dalgalı ve pis olan, fakat yinede nedendir bilinmez sevilesi yer. azınlıkta olan gençlerin ise club alter'den başka gidecek yerleri yoktur.
  1 -1 ... fransiz kaldim
 5. 5.
  marmara denizi'nin artık bir bok çukuru olduğunun canlı ispatıdır.
  -2 ... irishstorm
 6. 6.
  eğer şarköyspor'la deplasmanda oynuyorsanız kafanıza şarap şişesi yiyebileceğiniz ilçe.
  2 ... kajmer
 7. 7.
  kafa dinlemek ve biraz nefes almak icin kacılası güzel mekandır.sahili hakikaten güzeldir.hele iskelesi yok mudur aman aman.tekirdag gibi degildir.köy havasını icine barındıran kentleşmiş yapıdadır.
  2 ... gitaristdilara
 8. 8.
  mavi bayrağı nasıl aldığını kavrayamadığım güzide ilçemiz.
  4 -1 ... samany
 9. 9.
  (bkz: sözlükteki tekirdağlılar)
  1 ... fuzuli
 10. 10.
  3 yazımı geçirdiğim sevimli tatil mekanı. esnafı dükkanı geç açar, öğlen siestaya çekilir, akşam olmadan da kapar. her şeye rağmen iyidir, hoştur, özlenendir.
  1 ... rolodos21