1. 1.
  herhangi bir çıkar elde etmek için bir kişiyi kendi ile ilgili yüz kızartıcı veya kötü bir durumu açığa çıkarmak ile tehdit etme.

  Not; telefon ile yapılırsa cazibesi daha yüksek olmaktadır.
  3 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  Marcel Langeneggerın yönettiği ve Ewan McGregor, Hugh Jackman, Michelle Williams ile Maggie Qnun oynadığı film. "Şantaj" bir adamın tuhaf ve erotik kendini keşfetme serüvenini konu alan psikolojik bir gerilim. Film aynı zamanda yönetmen Marcel Langeneggerın ilk çalışması.

  --spoiler--

  Borsa simsarlarının kişisel hayatları çok kısıtlıdır. Onlar için "Liste" adında bir tür seks kulübü vardır ve cep telefonundan arayıp, dört kelime söylemeleri cinsel açıdan doyurucu bir gecenin başlangıcı olabilmektedir. Borsa simsarlarından Jonathan'ın, son derece çekici ve gizemli bir kadınla girdiği ilişki, onu hayal bile edemeyeceği bir ihanet ve cinayet dünyasının içine sokar.
  --spoiler--

  http://www.sinema.com/film/7083/santaj
  ... ebeda
 3. 3.
  http://www.komiksozler.net/kari/84.jpg
  1 ... mavi44
 4. 4.
  yaptığına şantaj denir, böyle aşka montaj denir diye bir şarkı vardı zamanın behrinde. *
  2 -1 ... lora blood
 5. 5.
  çağımızın gerekleri çerçevesinden internet üzerinden yapılan ve okan bayülgenle başlamış olan gelenektir, kendisi programına gelmeyene tvden şantaj yaparak millete örnek olmuş olması ile tanınır.

  -ben internete koyuyorum, sen bulursun gülüm
  -sen nasıl bir piçsin oğlum
  1 ... ginnungagup
 6. 6.
  edward nortonın yer aldığı en berbat film. bundan böyle adını gördüğüm her filmi gözü kapalı alamayacağım sanırım. yanlışlıkla birileri izlemesin diye yazıyorum. gerçekten berbat ama. öyle böyle değil.
  2 ... pilli bebek
 7. 7.
  bu aralar milliyetçi hareket partisine ve devlet bahçeliye yapılan pisliktir.
  ... sonsarkiyicalkemanci
 8. 8.
  sözlük yazarlarının itirafları
  2 -1 ... koca bir ve ikizleri
 9. 9.
  bir kişiyi istemediği bir eyleme zorlamak için, herhangi bir bilgi-belge-görüntü vesaire ile tehdit ederek çıkar sağlamak.

  şantaj

  en iğrenç olanını burada görebilirsiniz.

  ayrıca kullanıcı ismine yakışır bir hareket.
  2 -1 ... kurtcebe noyan
 10. 10.
  kanunen suçtur.

  ayrıca ezik erkeklerin kendilerini sığınacak limanıdır. kız terketmesin diye ''öpüştüğümüzü babana söylerim'' diye başlıyorlar ahkama. yazık diyorum. hani kendinde onu hak görüyor. ondan sonra tutuklanınca ''vay beni niye tutukaladılar..'' diye saydırıyor.

  suç diyoruz suç. hani hırsızlık gibi. farkı yok.
  1 -1 ... system error