1. 1.
    maraton programının sevimli,tonton amca tipli sunucusu,erman toroğlunun ekürisi.
    1 -1 ... veritaserum
  2. 2.
    "oynat uğurcum" deyişiyle ünlü futbol yorumcusu.
    2 ... ztanyas
  3. 3.
    erman toroğluna yıllardır nasıl katlandığı tam çözülemeyen naif,babacan,mümtaz futbol insanı.
    2 -1 ... obsessive
  4. 4.
    bursa'nın zengin ailelerinden birinin oğlu, tahminlere göre "bundan böyle iş/güç yok kalan paralar zaten bana yeter" diye düşünen, ve zevk için erman toroğlu ile program yapan kişi
    3 ... siberr
  5. 5.
    tele vole denilen cihazı icad eden daha sonra arkasına dönüp baktığında "aman tanrım ben bir canavar yaratmışım" diyen pişman insan...
    ... tttddd
  6. 6.
    "evet belki de son yılların en çekişmeleri karşılaşmalarından biri.hanki takım şampiyon olacak? gaassaray mı,fenerbaçe mi?" sözüyle özdeşleşmiş futbol adamı.
    -1 ... butcher
  7. 7.
    pastırma tarifi adlı spor programında yemek tarifi veren maraton aşçısını da başarıyla canlandıran yardımcı erkek oyuncu. **
    (bkz: pastırma wmv)
    1 ... scarface
  8. 8.
    ben de küçük a gibi iğrenç esprilere maruz kalan,erman toroğlunun cümlelerine:"aman hojam rtük var" deyip duran sabır taşı kişi.
    1 -1 ... arrzu
  9. 9.
    tam bir basın ahlak polisidir. nerde ne halt yeniyorsa bulur buluşturur ermenın önüne koyar şahsiyettir.
    1 ... kahroldüşmanalsanabomba
  10. 10.
    soyadındaki son harfin büyük yazılmasıyla ilgili iğrenç bir ilkokul espriside bulunur..
    1 ... the godfather