1. 1.
  2010-2011 sezonunda şampiyonluk kupasını şike ile kazanan fenerbahçe takımının müzesinden o kadar başvurmalara rağmen alamayan trabzonspor taraftarlarının, en son, sözde el yapımı pompalı tüfek ile fenerbahçe otobüsünü kurşunlamak suretiyle alacaklarını düşünülerek çizilen karikatürün leman dergisince hem de kapaktan yayınlanmasıdır. ayıptır, günahtır kardeşim. az akıllı olun, bileğiniz ile alamadığınız kupayı masa başından şike ile aldınız. itiraz ettiniz, hem türk mahkemeleri, hem de avrupa mahkemeleri evet fenerbahçe spor kulübü şike yapmıştır dedi. daha siz ne zaman akıllanacaksınız ha bakayım söyleyin bizlere.

  şampiyonluk kupalarını silah zoru ile almak
  1 -1 ... kartalbey
 2. 2.
  Fenerbahce 3defa şampiyonlugu alın bizi ligden atın dedi daha ne istiyorsunuz amk. Gaysaraylılar ve hamsiler. Ligden gönderseniz sizin cingene ve gayfutbolunuzu kim izleyecek diye ancak aglaklk kaliyor size.
  ... hercool
 3. 3.
  buradan şunu belirtmek isteriz ki, ne fenerbahçe ile, ne trabzonspor ile, ne beşliktaş ile, ne de galatasaray ile bir sorunumuz vardır, burada anlatılmak istenen leman dergisinin kimliği belirsiz, muhtemelen trabzonlu kişi ya da kişlerce fenerbahçe otobüsüne düzenlenen silahlı saldırıyı karikatürize etmelerinin anlamsızca yargısız infaz edilmesi vardır. kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  ... kartalbey