1. 1.
  şampiyonlar ligindeki temsilcilerimize başarılar
  4 -3 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  Şanlı benfica mıza zayıf fenerbahçe karşısında şans dilemeye gerek yok. Zaten zayıf rakibi karşısında zorlanmayacaktır.
  3 -3 ... frekans
 3. 3.
  bildiğin bukalemunluktur. yıllardır fenerbahçenin her rakibine başarı pankartları açan lig maçlarına onların forması ile giden gs liler şimdi kalkıp kendi yaptıkları şeyler ile fenerbahçelileri suçlamasın. yaşınız tutmuyorsa 90 ları 2000 lerin başlarını vs hatırlamaya açın youtube den izleyin.

  2000 senesinde uefa kupası alındığında taksim meydanında gs formalılar kadar biz fenerbahçe formalılar ve beşiktaş formalılarda vardı. fenerbahçe şampiyonlar liginde çeyrek final oynarken uefa kupasında yarı final oynarken istanbulun her yerinde chelsea formalı benfica formalı gs liler geziyordu. hani içinizde böyle mayası bozukluklar varsa en azından delikanlı gibi "kuyruk acısından yapıyoruz" diyin siz yaptınız ondan yapıyoruz demeyin boşuna.
  3 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  17 mayıs 2000 tarihinde, izmir’ in bir lisesinde Fenerbahçeli öğrenciler okul maçına Arsenal formasıyla çıktı. Galatasaray fc Barcelona ile oynarken Beşiktaş tribünleri fc Barcelona Leh’ine tezahürat yaptı. “ Fenerbahçe ve Olympiakos oynasa Yunan ekibini desteklerim “ diyen Trabzonsporlular var.
  Artık futbolda Barış ortamı çok sorunlu durumda... avrupa’ da oynanan Türk takımlarının rakiplerini destekliyoruz. Bu durumu Aziz yıldırım ve onun gibiler ortaya çıkardı. Futbolun bağlarını gevşettiler.
  Böyle bir ortamda, Galatasaray Real madrid’ e 6-1 yenilirken göbek atan Fenerbahçelilere ve beşiktaşlılara başarılar dilemiyorum. Onları sevmiyorum ve üzülmeleri umurumda değil...
  Başarılar dileği hala objektif olabilen, az sayıdaki insanadır. Artık kaç kişi kaldıysa...
  1 -1 ... old quiet stranger
 5. 5.
  100. yılında şampiyon olamayan takımın taraftarı, lütfen...
  -2 ... opus magnum ii