1. ?.
  aslında başlık şampiyon olma olasılığı olan takımı tutmanın kolaylığı olacaktı, yetmedi.

  herne ise, bu bilindiği üzere beşiktaş, fenerbahçe, galatasaray'dır.* trabzonspor'u bir kenara bırakıyorum. o başka bi' durumdur keza.*
  bu istanbul takımlarının taraftar popülasyonuna bakıldığında, kendi aralarında fazla ezici bir üstünlüğü olmaz. özellikle fb ve gs arasında. bjk de arkalarından gelir hemen. ve bu takımların her sene milyon dolarlar harcayarak kurdukları takımları tutmak, taraftarı olmak, sevmek çok kolaydır. insan neden şampiyon olmayan ya da şampiyonluğu sürekli engellenen bir takımı tutsun ki? adamın sürekli sevinme ve başarılar kazanma isteği var tabi istemez. insanın doğasında vardır bu güdüler. kim elinden şampiyonluğun alınmasını ya da işlerin ters gidip başarısız sezonlar geçirerek kahrolmayı ister ki?*
  ama gerçek sevgi bu değildir zira bir takımı destekliyorsan ve seviyorsan onu şampiyon olma olasılığı -pek- olmadan da seveceksindir.

  bunu istanbul takımları asla anlayamaz. sakın bunu destekleyen savlar sürmeyin önüme. keza gerçekci değiller ve asla gerçekleşmeyecek durumdur bunlar.
  1 -3 ... dunyanin en mutevazi adami
 2. ?.
  once galatasaray gelir bu konuda. sekiz yil once kupayi aldilar, cok hedeydi, herkes galatasarayli.
  ... syme
 3. 1.
  bu insanların siyasi görüşü ise yine bu yöndedir. başka bir partiye sempati duymalarına rağmen oyum boşa gitmesin diye olası iktidar partisine verirler oylarını. e kendilerine göre haklıdırlar. her dönemin adamıdır bunlar.duruşu olmayan omurgasız insanlardır.
  ... rolans
 4. 2.
  çocuk yaşta yapılması muhtemel eylemdir.
  ... disikartal