1. 1.
  memleketin birçok yerinde bulunan pek begenmediğim mekan.
  6 -4 ... ulassbora
 2. 2.
  (bkz: şekerim kokorec)
  4 ... hendrix
 3. 3.
  beşiktaş a gidişimde ya burger king ya da buraya gittiğim için olsa gerek bana çok hoş gelen mekan.kokoreçleri oldukça lezzetli ve temiz olup türkiye deki sayılı kokoreççilerdendir.
  5 -1 ... hakande84
 4. 4.
  beşiktaş'ta akeretler yokuşunun başında bulunur. sahil ve barbaros trafiğine girmeden önce son bi kez yemek yenmeli ve yola o şekilde devam edilmelidir.
  4 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  bakırköyde, istiklal caddesinde ve kadıköydede bir adet bulunur. şubelerinin ortak özelliği garsonlarının hesaplama özürlü olmasıdır. **
  2 ... norma
 6. 6.
  kokoreçe gerekli saygının sunulmadığı yerdir,kokereç şişte olur ızgara üstünde donmuş paketten çıkarılan etle olmaz ayrıca midye dolmaları iğrençtir üzümlü olduklarından gerçek tadından uzaktır. kokoreç tablacıda yenir her semtin bir hoş kokoreçcisi bulunur genelde istanbulda..
  4 ... birdman
 7. 7.
  hangi şubesinde yedimse, mutlaka hatrı sayılır bir acı katarlar ete, benim gibi alerji tarzı, acıyı görünce bile terleyen bir bünyenin yiyemeyeceği tarzda yaparlar ve zaten güzel de yapamazlar.

  (bkz: mercan kokoreç)
  1 ... kutupsal form
 8. 8.
  beşiktaş'taki şubesi bir ayrı güzel ve özel olan mekan.
  öyleki; bir galatasaray'lı bile * maç günü arkadaşlarının davetini kıramayarak inönü'ye gitmeye karar verir, karşıdan gelecek arkadaşlar iskeleden alınır, bu tarafı pek iyi bilmemelerinden ötürü rehber sizsinizdir. şöyle bir yürür, kazan'ın oralara bakarsınız, içeri girilemiyeceği yaklaşık 100 metre öteden idrak edilir ve şampiyon kokoreç'e yönelinir. bir bakılır ki, içerisi tıka basa bjk formalılarla dolu. bir yandan yemeklerini * indirirlerken, bir yandan da erken başlayan fb maçına bakıyorlar. saat ilerledikçe yavaş yavaş stada doğru yönelinir. malum yürünecektir meşaleler eşliğinde. önce tuvalet olayı bitsin * düşüncesiyle 3. kata yönelinir. ve, hep iyi düşünceler beslediğiniz mekanın bir eksiği ile karşılaşılır. hayır, tuvaletler pis değil, kokmuyorda. eee peki, eksik koskoca yerde 1 erkek bir de bayan tuvaleti olması. bu sebebten sıra beklenir uzunca bir süre. bir şekilde herşey biter. çıkılır buradan. istikamet belli... meşaleler, fb maçı değerlendirmeleri şeklinde yürünür stada ve bir şekilde çıkılır. mutlu, mutsuz, sinirli... ama bu duyguların olumlularının tamamında şampiyon kokoreç'in payı vardır. fiyat olayına gelirsekte, adam başı hayvan gibi yer, içer ve 'midyesiz olmaz' mantığıyla hareket ederseniz en fazla 10 kağıda çıkarsınız.

  (bkz: reklam yapmak)
  2 ... wtasyh
 9. 9.
  birini kokarece başlamak için kötü bir mekandır. doğrusu etrafında kedilerin cirit attığı kokarecin köz üzerinde pişirildiği el arabalı satıcılardır.

  (bkz: kahraman bakkal supermarkete karsi)
  3 ... no leaf clover
 10. 10.
  hafızam beni yanıltmıyorsa halaskargazi caddesi ile beyaz adamın sokağının kesiştiği noktada da bunlardan bir tane var idi.
  1 -2 ... isildur