1. 1.
  star gazetesi ankara temsilcisi.

  http://www.sitemedya.com/ysamiltayyar.asp
  ... junior
 2. 2.
  yakin zamanda dogan grubunda darbe beklentisi icerisinde olan yazarlar var deyip sonrasinda bunlari aciklayacagim demis olan yazar.
  ne ki beklenen oldu ve kivirmaya basladi. aciklayacagini iddia ettigi isimleri aciklamak yerine ben onlari özkök'e havale ediyorum gibilerinden sacma sapan bir yola basvurmus. helal olsun.
  5 ... der biertrinker von bosporus
 3. 3.
  28 şubat postmodern darbesinin yıl dönümü olan bugün yeni kitabı operasyon ergenekon isimli kitabı timaş yaınlarından çıkan star gazetesi yazarı ve tv 24 ankara temsilcisi.
  3 -1 ... ferhengnus
 4. 4.
  tuncay özkan 'ın da ergenekon operasyonunda gözaltına alınacağını ima eden yazar.
  3 -1 ... alone with everybody
 5. 5.
  ergenekonun militanı olan danıştay saldırganını şeriat isteyen eylemci sananların veya öyleymiş gibi yutturmak isteyenlerin fena halde bozulduğu köşe yazarıdır. ergenekonun elinin nerelere kadar uzandığını ima etmiş ve yanılmamıştır. yazar ile ilgili değerlendirme yaparken hükümet karşıtı oluşumlar içinde üst noktalarda ergenekoncuların da yer almasının ortaya çıkmasından gocunup hedef saptıracaklar illa ki olacaktır. kendilerini hükümeti sevmeye değil demokratik kurallar dahilnde muhalefet yapmaya "derinlere" fazla dalmamaya davet ediyoruz.
  3 -7 ... mertebe
 6. 6.
  ergenekon hakkında en net bilgileri veren köşe yazarı. bir yerlerden haber aldığı veya besleme yapıldığı doğrudur. ergenekon hakkında onun elindekilerden daha net bilgilere ergenekonun doğrudan içinde olan gazeteciler hariç kimsenin sahip olmadığını söylemenin yanlış olmayacağı yazardır.
  4 -4 ... ozgurluk
 7. 7.
  son günlerin en okunası yazarıdır, kalemine saglık, anti darbeci, kişilikli, haysiyetli milletten yana kalemlerin de oldugunu bilmek, gelecekle ilgili insana ümit veriyor.
  2 -14 ... beklediginiz lider benim
 8. 8.
  yzaılarının içeriğinin anlaşılmadığını gördüğüm 'gazeteci'dir. bir gazeteci düşünün ki ergenekon terör örgütünü, tüm telefon görüşmelerinin tutanaklarıyla ülkenin bilgisine sunmuştur. ama hala yaranamamıştır. nasıl yaransındır ki bu ülkede hizmet eden insan asılır mantığı vardır zaten. (bkz: hizmet eden neredeyse tüm siyasiler).

  gelelim tuncay özkan eleştirisinin anlaşılamaması konusuna. tuncay özkan bu ülkede halkı isyan suçunu en ağır işleyen kişi olarak en başta içeri alınası tiplerin başında gelmektedir. bunu seslendirirsen gazeteci olamazsın şamil, bu tipleri kahraman ilan edeceksin o zaman en kral gazeteci sen olursun. tabii daha yenisin öğreneceksin bunları.

  not: tuncay özkanı tanımayan varsa biraz fikir sahibi olmak için muzaffer tekinle ilişkisine baksınlar. diğer şeref yoksunu hareketlerini saymıyorum bile.
  2 -9 ... sekerpinar
 9. 9.
  "şamil tayyar bu kadar şeyi nereden biliyor?" sorusuyla prim yapmaktadır ki aferin..soyunsa bu kadar tutmaz. iddianame bile yokken ortada..sen..nasıl..yoksa.."neyse olm akşam annem pasta yapcak, mutlaka gel, o zaman konuşuruz" diyelim biz ona.
  6 ... forza the glue
 10. 10.
  halka ve olaylara tercüman gazetesinin 27 mart 2008 tarihinde sürmanşetten verdiği kim bunlar? sorusunda, ahmet altan, fehmi koru ve ergun babahan ile birlikte anılan star gazetesi yazarı.

  köşesinde kendisinin bu şekilde terör örgütlerine hedef gösterildiğini belirtip "öldürtmezseniz namertsiniz" isimli yazı yazmıştır.

  http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=149632
  2 -2 ... ferhengnus