bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    özellikle sözlüktekilerin yaptıkları espriler, kopyalayıp yapıştırdıkları fıkralar yemin ediyorum insanı hayattan soğutuyorlar. 2 metre ilerideki balkondan kendimi atasım geliyor o derece mide bulandırıcı. kesinlikle bi ön yargıyla falan bakmıyorum arada cidden komik şeyler çıkabiliyor onlara gülüyorum ama çok çok az. zaten mizah dergilerine dava açan onları yasaklamaya çalışan bi zihniyetten birşey beklemenin lüzumu yok ama ne bileyim ya komik falan zannediyolar mı acaba kendilerini.

not: hahaha ke-mal hahaha zaaaaaaa xd ke-mal ke-mal hahaha ke-maaal ahaha anlamadın mı oğlum niye gülmüyon lan bak kemal oldu sana ke-mal hahaha..
    nolur yapmayın :(
    15 -8 ... consume obey die
  2. 2.
    (bkz: bim usulü ucuz stand up çı)
    5 -2 ... van golu cannavaro
  3. 3.
    zorlama olmasından kaynaklı durum.
    1 ... my love away
  4. 4.
    "şakirtin mizahı olsa kendi kendine yapar gülerdi" demenin daha doğru olduğu önermedir. siz hiç güler yüzlü bir şakirt gördünüz mü?

(bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)
    3 -2 ... genc kiz ruyasi
  5. 5.
    şakirtlerin bir kısmını gören insan söylemidir. şakirtler nedendir anlamam ama sürekli ders çalışan ve ibadet eden, sosyal aktivitesi olmayan, düşünemeyen konuşamayan bireyler olarak lanse ediliyor. espri zeka işidir hacııı. kemalisti de şakirti de budisti de iyi espri yapabilir. ama amaç farklı tabi başlıkta...
    1 -1 ... letis
  6. 6.
    saygının, hoşgörünün, çerçevenin dışında bırakıldığı yorumdur.
    -1 ... sabuna basan adam
  7. 7.
    (bkz: şakirt mizahı)
    -2 ... izmirsever
  8. 8.
    (bkz: cafcaf)
    1 -1 ... kompetan
  9. 9.
    espriyi de ucuza mal etmelerinden kaynaklıdır.

(bkz: le mizah)
    3 -3 ... culturist
  10. 10.
    Hayata bakış açısının da, mizahın da akılla orantılı olmasından kaynaklıdır.
    -2 ... ufaknifak