1. 1.
    göz göre göre fetöcü haini elimizle teslim ettik ya la.
    ertesi gün tekrar yakalama kararı çıkarılması ise komedi.
    hani karşılığında hoca efendi hazretlerini iade edeceklerdi. onu geçtim hakan atillayı bile vermediler.
    siz kim götümüzün kenarısınız dediler resmen reise.
    9 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    unutulmasını bilmiyorum ama cb çıkıp bu can bu bedendeyken alamazsınız vermem demişti ama adam elini kolunu sallaya sallaya gitti.
    7 ... flat head
  3. 3.
    bir başka yandaş medya atraksiyonu dahadır.
    4 ... usualsuspects
  4. 4.
    (bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)

dünya liderinin büyük becerisidir.
    3 ... abhartach lynch
  5. 5.
    stratejik ortağımıza emanet verdiğimiz papaz olayıdır. istediğimiz zaman geri vereceklerdir.
    2 ... teflon
  6. 6.
    diğer papazı alıyorduk hani.
    2 ... luvi
  7. 7.
    2. Papazı bulma vakası yoldadır. Trump okyanusun ötesinden yine esmiş gürlemiş. Bu sefer konu papaz da değil. Ama bahane hazır. "Benim kürt kardeşlerimin kılına dokunursanız, türkiyeyi ekonomik olarak bitiririz"

Diyemiyor ki götüm tutuştu. Siyonist lobi köşeye sıkıştırdı. Sudan sebeplerden Hakkımda soruşturma açıldı. Koltuğum tehlikete düştü. Ortadoğudan çekilmemizi istemiyorlar diyemiyor pezevenk.
    4 ... gazeloglu
  8. 8.
    "neleri unutmadılar ki ahh ahhhh" dedirten olaydır. şimdi bir kitle düşün. sayıları öyle 3000-5000 falan değil milyonlarca insandan oluşuyor. öyle bir sürü psikolojisinde yaşıyorlar ki işlerine gelmeyen ve ancak kör-sağır insanların görüp duyamayacağı şeyleri gözleri ve kulakları olduğu halde görmüyor duymuyorlar. görseler duysalar bile o kadar hızlı unutuyorlar ve sanki hiç yaşanmamış gibi davranıyorlar ki hani ışık hızı aşılamaz diyen bilim adamları bu sürati görse iddialarından vazgeçerler.

ulan reyiz o kadar beylik laflar etmişti hani ? hani bu fakir görevde oldukça kimse o teröristi alamaz diyordu ? hani sizde gözyaşları içerisinde alkışlıyordunuz reyiz amerigaya meydan okuyor dünya lideri beaeaaa diye. şimdi neden sesiniz çıkmıyor lan neden gelip 2 kelime bir şeyler yazmıyorsunuz. kör müsünüz sağır mı yoksa ipnelikten mi sessiz kalıyorsunuz. hani sözlüğün demirbaş çomarları nerede. hani sürekli cehapee şöyle yapmışşş kılışdar bunu yapmışşş muyalifler şöyle böyle başlıklarında cirit atan angutlar. tek tek nick vererek mi yazalım illa. gerçi utanacağınızı bilsem suratınıza tüküreceğim ama ondan da anlamazsınız ki siz *
    4 ... mel mel bakan gibson