1. 1.
    (bkz: burkuk maklube)

bir maklube sever olarak şahsımı üzmüştür. hani yanlış anlaşılmasın partinin iktidar olamayacağı gerçeğini görmek değil beni yaralayan, üzen.

maaşımın kesilmesi arkadaşım. yoksa sikimde mi iyiymiş, kötüymüş. ben aldığım iptroll maaşına bakarım yoksa sizler de biliyorsunuz ki iyileri sikiyorlar

çok değil bir kaç ay öncesine kadar ne kadan da güzel yardırıyorduk tüm layik sever kardeşlerimle. hayır, ben de onları gerçekten iyi' ci sanıyordum, onlar da ben gibi paralı maaşlı trollmüş amk.

baksanıza seslerini duyamaz olduk, maaşlar kesilince propagandayı da bıraktı ibnetorlar. nasıl da heyecanlı, istekli, zevkle, şevkle, inandırıcı yazıyorlardı lan.

hani ben kendimden utanıyordum bu işi para için yaptığım aklıma gelince bu ateşli iyi taraftarlarının yazdıklarını okuduktan sonra.

çok şükür ki onlar da paralı imiş. gelin kardeşlerim sarılalım. sikmişim iyi' sini bize bir şey olmasın lan.
    3 -4 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Fos çıktı resmen, meral gerizekalılara hitap eder gibi miting yapıyor.
    2 -3 ... hakan yavas
  3. 3.
    Resmen fetö ağzı ile siyaset yapıyolar iyi particiler bile bu kadın fetöcu lan demeye başladılar. Birde onca afrin operasyonunu eleştiren iyi parti hesaplarını görünce millet uyandı baktılar hesaplara komple fetocu begenileri.
    2 -1 ... karniyarik ici