1. 1.
  göt korkusundan mıdır nedir bir türlü bahsedilmeyen durumdur. ne yapıyorlar ki bu maaşı hakediyorlar ? öğretmenlere her gün sallayan dingiller evet sahneye bekleniyorsunuz.

  haaa bu maaş kuru maaş ha! bir okuma yapın hocam deseniz para bekler. hocam yea sübhaneke desen para ister. yazın çocukları okuturlar çocuk başına para kasarlar. hayrına mı sandınız kefereler ? ortalama bir imamın maaşı 5000 tl üzeridir. ohhh ne ala amk.
  10 -9 ... eski bir ruya
 2. 2.
  dert yanılan nokta öğretmenelere sallamakta birbiriyle yarışan sözlük yazarları, söz konusu imam olunca suspus oluyor. beberuhini silkerler oçocuğu .
  3 -1 ... eski bir ruya
 3. 3.
  hala az olan maaştır. en azından 7 bin tl almaları gerek sabahın köründe siz sikişirken bu insanlar namaz kılıp ibadet ediyor. net...
  4 -5 ... cihaner
 4. 4.
  Git imam ol mk! Ne boş yapıyorsun.

  Ülkede sadece aracılık yaparak, milyonları götüren insanlar var. Hani şu yangın söndürürken elden ele su taşırsın ya onun gibi işte * Asıl onları ne yapacağız? Oturduğu yerden karnı doyacak diye, biz bir ton abuk subuk ürüne fazladan para veriyoruz.
  2 ... depresyondaki penis
 5. 4.
  yanlış bilgidir.

  bir bilgi sunup polemik oluşturacaksan doğru bilgiler sun bari.

  25 yıl ve üstü imamlık yapanların aldığı maaşı yazıyorum sana yani en yüksek maaşı;

  imam 3.207 TL

  vaiz 3.693 TL

  çocuk yardımı hariç, çocuk yardımı ile bir miktar daha artıyor. 5 bin lira üzeriymiş, bırak kaynaksız bilgilerle tartışma oluşturmayı.
  amacım burada taraf olmak değil sadece tartışmayı bile yanlış bilgiler üzerinden başlatmanız sinir bozucu.
  2 ... meyus zeyrek
 6. 5.
  Geri zekalıya bak “siz sikişirken bunlar namaz kılıyor,ibadet ediyorlar” diyor.Allahım biri lütfen siksin şunları ya.Denyo seni;sana mı,bana mı,kime ediyor o duayı o? Ne çok geri zekalı var bu ülkede ya.Allahın topu seni.
  2 ... yobazkiller
 7. 6.
  Olmayan durumdur. Şaka maka değil düpedüz yalandır.
  ... ktm li aynasiz
 8. 7.
  dünyadaki en karlı iş din tüccarlığıdır.
  1 ... napakyanii
 9. 8.
  sabah namazı görev tanımında bulunan ve bunu bilerek seçen bir adamın, mesleğininin gereği olan sabah uyanmayı matah bir şey olarak gören embesillerin lakırdadığı gerçek.
  ... eski bir ruya
 10. 9.
  Laik cumhuriyetin kendine zararlı olacak kişileri parayla beslemesi durumu.

  Ortada kur'an sistemi olmayacak ve o imamlar-hocalar nasıl rahat duracak? Parayla. Hiçbir iktidar en koyu laiklik savunucusu bile olsa o adamların maaşını kesemez. Zaten diyaneti açanda laik chp değil midir?
  -1 ... hepinizi sevmiyorum