1. 1.
    50 yıla bakın buraya yazıyorum evlenmeye teşvik etmek için devlet insanlara büyük paralar verecek yardım edecek.
    1 ... oloji
  2. 2.
    Hali hazırda zaten evlilik için devletin büyük teşviki politikaları bulunmakta.

Ziraat çeyiz hesabı uygulaması, çocuk başına verilen ücret, boşanma davalarının sürünceme de bırakılması...
    ... yahigewrovski
  3. 3.
    artsa şaka olurdu aq. Ne bu devrin kadınıyla evlenilir ne de erkeğiyle.
    1 ... mahmut sezar
  4. 4.
    instagram yüzünden efendim. Başkalarına göstermek için yarışan gelinler yüzünden.

El insaf be 60 bin TL ye düğün yapan arkadaşım var. Daha ev, gelinlik, çeyiz, dış çekim hariç. Toplamda adam 700 bine evlendi.

Geçen gün bu arkadaşla karşılaştım hastaneden geliyormuş. Ne oldu dedim "karımın yüzünde sivilce çıktı korktuk yüzü bozulacak diye onu doktora getirdim" dedi. Bakın abartmıyorum 700 bine evlenen adam bunu dedi.

Belki de neden evlendiğimizi sorgulamalıyız.

Kadının güzelliği adamın parası elbet bitecek ya hayat arkadaşlığı...
    1 ... vomer
  5. 5.
    Evlenmeye karşı değilim fakat birey kendinden emin değilse ve olamıyorsa, yürütebileceğini düşünmüyorsa, az çok kendini de tanıyorsa ve evlenmiyorsa en iyisini yapan bireydir. Evlenip boşanıp iki tarafıda mağdur edeceğine hiç evlenmemesi yararına.

Evlenmek, yuva kurmak dünyanın en güzel duygularından biri ama denemek için evlenilmez abi. Çocuk yapalım düzelir diyorlar sonra düzelmiyor. Olan? Evet evet olan körpeye oluyor.

Belli bir olgunluğa gelmeden düşünmeyin benim fikrimi
    sorarsanız.
    Ha yaş vermiyorum bakın! 22 yaşında da o olgunluğa varabilirsiniz 32 yaşınızda da. Tamamen kendi iç dünyanız.

20 yaşında bir kız çocuğu olarak şuan sadece tek diyebileceğim inşallah belli bir olgunluga varmış biri çıkar karşıma.
    ... monthsun