1. 1.
    çocukluğumun geçtiği alanya'da okuduğum okul falan düz liselerin hepsi anadolu lisesi olmuş. demekki artık öğrencilere daha iyi eğitim veriyorlar hepsi anadolu lisesini kazanıyor.

şöyle birde resim bırakayım
    şaka maka eğitimde çağ atlamış olmamız

inanmayan o düz liselerin adını internete yazıp araştırsın şuan hepsi anadolu lisesidir. bir tek alanya lisesi fazla büyüktü 2 bina vardı diye binanın birini sadece anadolu yapmışlar diğeri kalmış sanırım.

çatlayında patlayın komünistler solcular kemalistler size rağmen eğitimi de geliştirdik.
    1 -2 ... kulampara kazim
  2. 2.
    öyle bir çağ atladık ki hızımızı alamayıp başlangıca döndük. ne mutlu bize alfabeyi yeniden söküp, amerikayı yeniden keşfedeceğiz.
    evreka noktasındayız.
    7 ... nanautzin
  3. 3.
    eğitim nasıl bir hale geldiyse artık, çağ atlamanın bile ne olduğunu anlayamaz olduk.
    ... burnaking
  4. 4.
    Olleeeey çağ atlamişız ee bunu kutlamak.
    ... betonayakkabi
  5. 5.
    orta çağa atladık.
    1 ... idrak yollari enfeksiyonu
  6. 6.
    solcuları çıldırtan gelimedir.

linkte vereyim resmi buradan aldım. inanmayan girip onların önceden düz lise olduklarına bakabilir daha sonrada internete isimlerini yazarak artık anadolu lisesi olduklarını görüebilir.
    http://www.kurumlar.biz/O...L=ANTALYA&ILCE=ALANYA
    -2 ... kulampara kazim
  7. 7.
    tunç çağından demir çağına geçmek gibi.
    ... ara beni bebegim
  8. 8.
    doğru söylüyor eğitim kalitesi düşük olan liseleri ise meslek lisesine dönüştürdüler. (bkz: etlik kanuni lisesi)
    1 ... faso aga
  9. 9.
    Eğitimde çağ atlamıyoruz olduğumuz yerde sayıyoruz kendimize ait bir eğitim sistemimiz yok sınavları ve müfredatları denemeye yanılma yoluyla doğruyu bulmaya çalışıyoruz bulabildik mi hayır.
    ... oluroylesyler
  10. 10.
    Ataturk.

Özal.

Erdogan.

Bu uc adın çağında okur-yazar orani artmistir.
    ... alpertunna