1. 1.
    Dünyada gözlemlenen gerçek. O Mart Nisan aylarındaki öldürücü etkisi kalmadı. Dünya gündeminde de o kadar konuşulmuyor.

Siz yine de sosyal mesafeyi koruyun, maskenizi takın. O kadar müezzin ezan sonrası tekrarlıyor. taş mı yesin adamlar.
    3 -3 ... ferrari italia
  2. 2.
    NE bitmesi, Fransa ispanya italya'da günlerdir 10binleri geçen vaka çıkıyor

Hele şu havalar soğusun göreceğiz o zaman..
    2 -1 ... blackmen
  3. 3.
    katıldığım gerçek. bitiyor artık bitmekte olan. eski günlere döneceğiz. az da olsa bunu dün oynanan rusya - türkiye maçındaki seyirci uğultusundan bile hissettim. korona severlerin avuçlarını yalayacağı günlere az kaldı.
    6 -1 ... mr bean
  4. 4.
    Kıştan sonra kimse konuşmaz sadece show haber acaba yalan mıydı ilaç şirketleri oyun mu oynadı diye haber yapar abd nin dolar basma zamanı gelene kadar da bir daha da esamesi okunmaz.
    6 -6 ... waiting around to die
  5. 5.
    2.dönem ünilerde dahil olmak üzere hepsi açılır hicbirşey olmamış gibi devam edilir hayata.
    5 -1 ... ayasinyldz
  6. 6.
    Mutasyona uğradı. Bitmedi. Ama herkes eskisi kadar ağır geçirmeyecek, grip gibi, orta yer hastalığı gibi geçirecek. Bağışıklık sistemi güçlü olan ayakta bile atlatır.
    3 -3 ... queenn of darkness
  7. 7.
    tabii tabii, bitti yani. Biten tek şey bitmenin kendisi. Grip mevsimi gelip de, ufaktan boğazlar ağrıyınca "covid mi oldum anasını satiim" diye üçbuçuk atınca görücem ben bitmeyi.
    11 -7 ... vittorio87
  8. 8.
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibibikler)

Bitmemiştir, hunharca devam etmektedir.
    Hem de ne beter...
    Ama bir nebze zayıfladığı konusuna ben de katılıyorum belki de inanmak istiyorum, kendimi kandırıyorum. Bilemiyorum altan..
    9 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    düne kadar böyle düşünüyordum. şu an baş ağrısı çekiyorum, boğazım acıyor, sürekli hapşırıyorum ve halsizim. covid mi oldum acaba diye düşünmeden edemiyorum çünkü 6 yıldır hiç grip olmadım. eğer öyleyse de torunlarıma anlatacağım bir anı olur. olsun.
    1 ... arzzgr
  10. 10.
    olmayan durum.

gençler boşa kasıyorsunuz. geçse ne geçmese ne? covidden ölen gripten sağ çıkıyor mu ki?
    2 -2 ... bundymeister