1. 1.
    puhu tv de 17 mart tarihinde yayın hayatına başlayacak diziymiş. Konusu genel olarak bilinmese türkiye de sanırım ilk kez seri katil dizisi yapılacak.

Oyuncular;

Haluk Bilginer
    Cansu Dere
    Şebnem bozoklu
    Hüseyin avni danyal
    Müjde ar

bu oyuncu kadrosu heyecanımı dahada artırıyor bu diziden çok umutluyum puhu tv de olması yani dijital bir platformda olmasıda televizyona göre daha avantaj diye düşünüyorum.
    1 ... reddevil11
  2. 2.
    Güzel bir dizi olacağından şüphem yok oscarlık oyuncu haluk bilginer başrolde yamulmuyorsam 17 martta bizlerle.
    2 ... zorlayanbizon
  3. 3.
    https://www.youtube.com/watch?v=_5qRTtw0Bls+
    fragman 1.
    ... tarkan filmindeki ahtapot
  4. 4.
    sansür çok ise tadı kaçacak dizidir. internet dizilerinde sansür olmamalı.
    ... senaristoyuncu
  5. 5.
    türk dizi sektörünün kanayan yaralarını "şahsiyet" ve "dip" dizileri ile sarmaya geliyor puhu tv. ilk dizileri fi idi. zira çok dikkat çekmeleri gerekecekti ve yine sansürün kol gibi gezdiği televizyon sektörüne inat cesur bir dizi yayınladılar, yani en azından ülkemiz için cesur bir dizi. e haliyle toplamda 17 milyon farklı kişi tarafından 100 lerce milyon izlendi bu dizi. şimdi ise aşk üçgenlerinden ziyade farklı farklı yapımlar ile geliyorlar. özellikle şahsiyet'in inanılmaz beğenileceğini, çok ses getireceğini düşünüyorum. haluk bilginer manyak bir seri katil rolünde ve karakter alzaymır... bu cumartesi ilk 3 bölümü yayınlayanacak puhu tv'de.

edit: internet dizisi olduğu için bölümleri 60 dakika ya da daha kısa olur muhtemelen.
    3 ... t i b b
  6. 6.
    Bugün saat 21:00'da ilk 3 bölümü Puhu tv'de yayınlanacak dizidir efendim. Başrolünde Haluk bilginer gibi bir efsanenin yer alması, yönetmen koltuğunda Onur saylak ve de senaryosunu da Hakan Günday'ın yazacak olması insanı ayrı heyecanlandırıyor gerçekten. inşallah beklediğimize değer. Bu arada Onur Saylak bey dizinin herhangi bir bölümünde konuk oyuncu olarak gözümüzü şenlendirir mi acaba.. öyle bir şey olsa çok güzel olur çünkü...
    1 ... kartal 7
  7. 7.
    Klasik seri katil dizisi. Kendine has şeyler de var, esinlenme de. Bu şekilde devam ettirdiği takdirde izlenmeye devam edecek dizidir.
    ... sogeking
  8. 8.
    Daha kitabından beri bi kandalıdır gidiyor, baya uzun süre antalyada böyle bir yer var sanıyordum, dizide de kullanmışlar ee güzel ne diyelim senarist harika yönetmen şahane oyunculara zaten laf yok helal olsun.
    1 ... nbr mallar
  9. 9.
    Gayet başarılı bi yapım olmuş. Oyuncular zaten muhteşem. Sahneler, diyaloglar çok hoş. Aslında alışıldık bir senaryosu var ama başrole haluk bilginerin can vermesi beni direkt diziye bağladı. Tavsiye edilir, izleyin.
    Edit: arkadaşlar final yaptı dizi. Zaten 12 bölümlük mini dizi projesiydi. Kesinlikle izlemelisiniz senaryosu harikaydı oyunculuklara zaten laf yok. Haluk bilginer anasını ağlattı.
    6 -2 ... sutlemuz
  10. 10.
    2 bölüm izledim fena değil.
    2 ... yasar ustaa