1. 1.
  ali atıf bir'in programına katılan şahan, okan bayülgen'e fena göndermeler yapmış. eleştirdiği insanlarla film yapmasını okan bayülgen'in taklidini de yaparak eleştirmiş. serdar ortaç'la dalga geçip popüler kültürü eleştirip nasıl da onun gibi insanlarla film çekiyor demiş.ali atıf bir de şahan'ı fena gaza getirmiş hani adam işini biliyor.

  http://video.hurriyetmax....deo.aspx?s=5&vid=5039

  edit büdüt: sanırım şahan'ın her zaman insanları eleştirecek bir şey bulması onun recep ivedik filmleriyle ezilmiş olmasını gösteriyor. yani "abi ben daha samimiyim onlar tüü kaka" derken aslında kendini aklamaya çalışıyor. oysa ki sadece okan bayülgeni eleştirebilirdi. neyse ya bunları yazarken bile canım sıkıldı. aferin şahan aynen devam!
  7 -2 ... turkce karakter girmeyiniz
 2. 2.
  yerinde olmayan bir eleştiridir. okan bayülgen recep ivedik tarzı içi boş popüler kültür öğelerinin reytinginin yüksek olmasını eleştiren, cam silen amele televizyonda yönetici olursa reytingler nasıl olurdu acaba mantığından çıkmış bir film yaptı. kötü adamımız kötü değildi aslında o filmde. adam haklıydı. filmde baştan sona ironi var. okan bayülgen in birlikte oynadığı tüm yüzler orada eleştiriliyor. ben o oynayanların zekasına anlam veremedim, kendi kendilerini eleştiren bir filmde oynamışlar. para tabi, tatlı gelir. cicişleri de oynatabilirdi, şahan ı da. kanalizasyonun yayınlarından biri recep ivedik de olabilirdi. şahan ın egoları müsade etmezdi orası ayrı. önce film analiz etmeyi öğren şahan, sonra gel. ayar da öyle verilmez böyle verilir.
  6 -3 ... swangel
 3. 3.
  (#7473227)
  1 -1 ... domdom kursunu degdi
 4. 4.
  (bkz: gotun kalkması)

  okan bayülgen de programında bu sözde eleştiriyi yayınlayıp üstüne yorum yapmayarak yerinde bir üslup takınmıştır.
  2 -2 ... myhosh
 5. 5.
  söz konusu eleştiride şahan "benim birlikte çalıştığım büyük markaları bilenler filmdeki recep ivedik ile benim hiç alakamın olmadığını bilirler..." demiştir.

  ??????

  ne demek istemiştir? büyük markayla çalışmak insanı recep ivedik'likten çıkaran bir durum mudur? yani "büyük marka" kaliteli olmak için kıstas mıdır??

  off.. şahan.. sus biraz..
  5 -2 ... gladier
 6. 6.
  kanalizasyonu izlemedim ama şahanın tavrı hiç hoş değil. okanın bu tip olaylarla ve bu tip insanlarla pirim yaptığı doğru ama onu eleştirmek şahana düşmez. kendisi yatsın kalksın recep ivedike dua etsin. eğer o işi de tutmasaydı şu an esamesi bile okunmazdı. recep ivedik onun son çırıpınışıdır ve o son çırpışı şahanın köşeyi dönmesini sağlamıştır. bu yüzden fazla konuşmasın kendisini daha da itici yapmasın. paralarını sayıp gelecekte yapacağı yatırımlarını düşünsün.
  1 -1 ... malumat furus
 7. 7.
  'evet ben bir bok yiyorum ama okan da yiyor bu boku' demektir.ezikliktir.

  okan bayülgen aşığı falan değilim ama okan bayülgen zaten eleştirisini,o eleştireceği kimseleri filminde oynatarak yapmıştır..
  1 -1 ... drumreflex
 8. 8.
  eleştri doğru mu yanlış mı bilmem ama yaptığı okan bayülgen taklidi muazzamdır şahan'ın.
  2 ... sana entry girebilir miyim
 9. 9.
  şahan recep ivedik çok sevildi izlendi diye havalara girmiş sonrada programda bu şımarıklığı sataşmaya çevirmiş kanalizasyona laf atmış okanda ses çıkarmamış şahanı göt etmiştir.
  1 ... kemikgozluk
 10. 10.
  şahan'ın önce açıp g.tünü eleştirmesi gereğini düşünüdüren yorum. bir insan ancak bu kadar antipatik hale getirebilir kendini.
  2 -2 ... darksaga