1. 1.
  pop müzik eleştirmeni olarak nam salan bilirkişi.
  çok haklı eleştiriler getirse de röportaj mı yapıyor kavga mı ediyor belli değil.
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  şiddetli bir şekilde "türkçe'yi hızlı konuşma,düzgün soru sorma,kekelemeden konuşma ve diksiyon" dersleri alması gereken sempatik eleştirmen.
  ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  her cümlesinde; "popüler müzik", "stüdyo albümü" ve "konser programları" tamlamalarından birini mutlaka kullanan kişi...
  bir zamanlar ünlülerin evlerine kameraman ati ile birlikte girip, özel hayatlarını gözler önüne seren tv yapımcısı...
  power turk'ün kurucusu...
  ... ferrole
 4. 4.
  sound u fln vardır bu adamın.
  ... say
 5. 5.
  anlayamadığım şekilde tüm şarkıcılarla* kanka olan müzik adamı. inanılmaz bir müzisyen çevresi vardır. birde zamanında ünlülerin evine konuk olup çekmeceleri karıştırdığı program yapmışlığı vardır. izleyenler hatırlar bir kameraman atilla vardı o programda, akibeti nedir hala merak ederim.
  2 ... metin oktay
 6. 6.
  karizmatik sesli adamlardan.
  ... qantar
 7. 7.
  bir donem yuzunu bır turlu goremedığımız atılla adlı kameramanıyla kanal 6 da akşam saatlerinde muzık programı yapan ve unlulerın evlerıne konuk olup yuzsuzce yıyıp içmeyi adet haline getirmiş bunyedir.
  ... dont be cute
 8. 8.
  ilk başta tıfıldan, ufak ufak işe başlayan yeni-yeteceklerdendi; ama ikibinli yıllar geldi çattı ve nitekim bu zat da yürü ya kulum moduna kondurdu kendini. öyle ki tv 8 de yaptığı müzik programını sapından da öteye ciddiye alıyordu. öyle sorular soruyor ki duyan da ortaya yeni bir tez atacak. herkesin ağzından bir çelişki kapacak diye bir kuş tutmadığı kaldı zat-ı muhteremin. ama geçmişin yetmesi , şimdiler de yetti. sesinin avantajı da büyüktür bu durumda.
  ... fayaka
 9. 9.
  muzik dergisi adli programi sunan kisi.
  ... jeam
 10. 10.
  Bir zamanlar TV8'de sıkça rastladığım, şimdilerde ise Kral Tv'de Müzik Dergisi adlı bir program yapan, feci müzik bilgisi ve dobra görüşleri ile röpörjaı yaptığı ünlüleri terleten sunucu. Bengu, kıraç, serdar Ortaç, Erol Köse, Hande Yener, Duman gibi pek çok röpörtajında sorduğu sıra dışı sorular cevapları ilginç kılmıştır.

  Misal en son programlarından birinde Erol Köse kendi ağzıyla "Hande Yener ve Bengu arasındaki polemiğe ben çanak tutuyorum çünkü ikisinin de yapımcısıyım ve bundan para kazanıyorum." demiştir. Benzer şekilde Duman grubu solistimiz olmadan biz bir hiçiz falan şeklinde bir anda dökülmüşlerdir. Konuşturmasını bilmektedir feci şekilde.
  ... jacksparrow